Kız Çocuğum Olması İçin Ne Yapmalıyım

Bebek yapmak evli çiftlerin en büyük hayelleri arasındadır. Bazı eşler sadece bebek yapabilmek için evlilik hayatını kabul eder. Bu mükemmel duyguyu hissetmek her insanın isteyeceği birşeydir.

Bazı çiftler bebeğimiz kız olsun, bazıları ise erkek olsun ister. Bebek yapmaya karar verildikten sonra cinsel beraberlikten önce bazı doğal yollar ile bunu yapmak mümkündür. Bebeğin kız olması için ;

Bebeğin kız olmasını istiyorsanız yüz yüze olan ve yavaş bir cinsel beraberlikte bulunmalısınız. Kadın vajinası kaygan ve akıntılı ise cinsel beraberliğe gitmeyin. Kız bebek istiniyorsa vajinanın kuru kalması ve orgazm olmamaya dikkat etmek gerekir. Cinsel beraberlik için en güzel zaman adet olmadan önceki haftadır. Adet olmadan 24 saat önce cinsel beraberlikte bulunmayın.

Kız bebek isteniyorsa anne ve babanın bol derecede balık ve sebze yemesi gerekir. Annenin bol miktarda tatlı tüketmesinde yarar vardır.

Kız isteniyorsa cinsel beraberlik esnasında kadının üstte olması gerekir. Kadının erkekten önce orgazm olması gerekir. Cinsel beraberliği başlatan tarafın kadın olması da çok önemlidir.

En Çok Arananlar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>