Google ana sayfa nasıl yapılır ?

Google ı Anasayfa Yapmak İçinde bulunduğumuz çağ içerisinde internetin ne kadar büyük bir önem teşkil ettiğini anlatmaya hiç gerek yoktur. Bu kadar büyük bir önem arz eden konuda google ın değerinin bilinmesi de gereklidir. Çünkü ihtiyacımız olan her türlü bilgiyi oldukça kısa bir süre içerisinde bizim hizmetimize sunmaktadır. Böylesine önemli bir web sayfasını ana sayfa yapmanın büyük artıları bulunmaktadır. Öncelikle yapılması gereken adımlar için internet tarayıcımızın da ne olduğu büyük bir öneme sahiptir. Eğer internet Explorer kullanıyorsak yapmamız gerekenler

Bir internet Explorer sayfası açarak ilk karşımıza gelen ekranda En üst kısımdan araçlar isimli sekmeye tıkladıktan hemen sonra gelen ekranda internet araçlarını seçiyoruz Daha sonrasında ise karşımıza gelen pencerenin genel bölümünde yer alma ihtimalimiz bulunmaktadır. Eğer genel bölümünde değilsek bile genel sekmesine tıklıyoruz. Daha sonra ise karşımıza gelen adres bölümüne google ın adresini yazıyoruz yani: http://www.google.com yazıyoruz. Daha sonra ise tamam a tıkladığımızda google ana sayfamız olarak hazır olacaktır.

eğer her şeye rağmen google ı internet Explorer tarayıcınızda ana sayfanız olarak ayarlayamıyorsanız ya web tarayıcınızda bir problem vardır. Yada bilgisayarınızın kendisinde… Bu gibi durumlarda bilgisayarınızı daha iyi anlayan birine gösterirseniz size daha iyi yardımcı olacaktır.

Eğer internet Explorer yerine monzilla firefox kullanıyorsanız. İşlemimize bir firefox sayfası açarak başlayabiliriz. Daha sonra ise karşımıza çıkan ekranda yukarı kısımdan araçlar sekmesine tıklıyoruz. Karşımıza gelen ilk ekrandan seçenekler sekmesine tıkladıktan hemen sonra karşımıza yeni bir ekran gelecek, bu gelen ekranın konum bölümünde ise about blank yazıyor olması muhtemeldir. O kısma google ın adresini yazıyoruz ve tamam butonuna bastığımız andan itibaren artık ana sayfamız google olacak şekilde ayarlanmıştır.

En Çok Arananlar:

No comments yet.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress. Designed by Woo Themes