İnternetten Kontör Yükleme

İnternetten Kontür Yüklemek Aslında Basit. Kredi kartınız olması yetiyor. Türkiye’de hizmet veren birçok banka bu hizmeti sizlere vermekte. En garantilisi ve sağlamı İnternetten kontör yüklemek istiyorsanız bankaları tercih etmenizdir. Veya Telefonla bağlı bulunduğunuz operatörü arayarak telefon ile yükleme yapabilirsiniz.

İnternetten Turkcell Kontör Yükleme Akbankta atmlerde ve btmlerde, wap ve cep şubelerinden turkcell kontör yükleyebilirsiniz. Bankasyadan, denizbanktan, finansbanktan, fortis banktan, garanti banktan, halkbanktan, HSBC’den, ING Banktan, İş bankasından, Kuveyt Türkten, TEB’den, Tekstilbanktan, Türkiye Finans Bankasından, Vakıfbanktan, Yapı Krediden ve Ziraat Bankasının internet şubelerinden 24 saat kontör yükleyebilirsiniz. Veya Turkcell’in resmi sitesinden 24 saat http://www.turkcell.com/bireysel/tarifeler/hazirkart/nasilkontoralabilirim?banner=trf_20091001_nasilkontoryukleyebilirim adrese tıklayarak kontör yükleyebilirsiniz.

Vodafone İnternetten Kontör Yükleme

Vodafonenin internetten kontör yüklenmesini destekleyen bazı bankalar ve çağrı merkezleri vardır. Bankalar Şöyle ; Akbank, bankasya, finansbank, garanti bankası, halk bank, HSBC, İşbankası, ING Bank, TEB, Tekstil bank, Türkiye Finans Bankası ve Vakıfbankın resmi internet sitelerinden, atmlerinden veya çağrı merkezlerinden kontör yükleyebilirsiniz.
Vodafone kontör yüklemek için çağrı merkezler ; Hepsiburada.com’dan yükleme yapabilirsiniz, Kontoryolla.com’dan yükleme yapabilirsiniz , mykontor.com’dan 7099 çağrı merkezinden yükleme yapabilirsiniz, Kontorturk.com’dan 7044 çağrı merkezinden, simkontor.comdan 7024 çağrı merkezinden, alokontor.comdan 1010 çağrı merkezinden vodafone kontor yüklemelerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Avea İnternetten Kontör Yükleme

İnternetin hangi kanallarından nasıl online kontör yükleyebileceğiniz https://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/servisler/bankavealisveris/kontorys.shtml?pagemenu=islemler.kontoryukleme bu adreste açıkça yazılmaktadır. Bu adres avea’nın resmi websitesidir.

En Çok Arananlar:

No comments yet.

Bir Cevap Yazın

Powered by WordPress. Designed by Woo Themes