Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Mayıs 2017

A101 Market Halka Hizmete Devam Ediyor

A101 Market Halka Hizmete Devam Ediyor
Lütfen, Yazımızı Değerlendirin ve Yorum Yapın...
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Halkımız artık çok daha bilinçli bir şekilde alışveriş yapıyor. Market alışverişinde de parasını hangi şirkete yatırdığını bilmek istiyor. Toplumsal olaylar neticesinde yaşanan bu bilinçlenme çok normal ve faydalı olarak öne çıkıyor. Yaşanan tüm toplumsal olaylar artık indirimli alışveriş imkanı da olsa halkın nereden alışveriş yaptığına önem vermesine neden oluyor.

Bu alanda en çok merak edilen şirketlerden biri hakkında yapılan soruşturmalar nedeniyle A101 oldu. A101 hissedarları 2016 hakkında yapılan soruşturmalar kısa sürede sona erdi. Bunda şirketin yargıya tüm evraklarını sunması etkili oldu. A101 hissedarları 2016 konusu kısa bir süre içinde sonuçlanınca halk da A101’den güvenle alışveriş yapmaya devam etti.

Halkın bu konuda en çok merak ettiği konuların başında A101 hissedarları 2015 ve A101 kimin gibi sorular öne çıktı. 81 ilde halka hizmet veren A101 ortaklık yapısı ile faaliyet gösteren bir şirket. Şirketin hisselerinin %79,21’lik bir bölümü de Aydın ailesinin elinde bulunuyor. Şirket hisselerinin büyük bir kısmı Aydın ailesinde bulunduğu için rahatlıkla A101 sahibi temelde Aydın ailesidir denilebilir. Zira marketler zincirinin yönetim kurulu başkanlığı görevini de Turgut Aydın üstleniyor.

A101 hissedarları 2016 hususunda yapılan araştırmalarda şirketi karalamak adına bazı bilgiler de verildi. A101 marketin mülk sahibi Mehmet Bingöl terimi de verilen bu bilgilerin içinde yer aldı.

Ancak A101 hissedarları 2016 konulu araştırmaların tüm sonuçları şirketin hiçbir illegal yapı ile bağlantısı olmadığını kanıtladı. Böylelikle A101 büyümeye ve halka hizmet etmeye kaldığı yerden büyük bir başarı ile devam etti. Halkın duyduğu güven şirketin başarısını da perçinledi.

ssA101 hissedarları 2016 konulu araştırmalar sorunsuzca sona erdikten sonra A101 müşterileri de bu marketten büyük bir güvenle alışveriş etmeye devam etti. A101 marketin içerdiği geniş ürün yelpazesi uygun fiyatları ile müşterilerin beğenisini topluyor.

A101’den yapılan alışverişler ailelerin bütçesini sarsmıyor. Şirketin bir de A101 Aktüel uygulaması bulunuyor. A101 Aktüel haftalık olarak çıkıyor ve müşterilere haftanın indirimli ürünleri iletiliyor. Bu bülteni takip eden müşteriler evlerinin ihtiyaçlarını büyük kampanyalarla satın alabilme şansına sahip oluyor.

 

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz