android uygulamalar
Teknoloji 926 views 0

Android Telefonlarda Olması Gereken Uygulamalar

Android telefonlarda olması gereken uygulama ve eklentiler siz kullanıcıların ihtiyaçlarına göre çeşitlilik gösterebilir. Bu yazımızda ortalama bir android kullanıcısının hangi uygulamalara sahip olması gerektiği konusu üzerinde duracağız.

Google Play Store’da bulunan android uygulamaların sayısı android telefon kullanım oranının büyük bir hızla artmasıyla eşdeğer görünüyor. Doğal olarak kullanıcılar binlerce uygulama içerisinde kendine en uygun eklentileri bulmakta da zorlanıyor.

İşte Android telefonlarda mutlaka olması gereken uygulamalar;

Adfree : Telefonunuzda ücretiz eklentilerde çıkan reklamları engelleyerek durmadan karşınıza çıkan reklamlardan sizi korur.

Advanced Task Killer: Telefonunuzda sizin görmediğiniz ve çalışır durumda olan tüm uygulamaları tek tuş ile kapatmanızı sağlar.

Alarm Clock : Özellikle sabahları uyanma sorunu yaşayan kişiler için yapılmış bu alarm uygulaması ile kalkmamak mümkün değil J Alarm çalarken bir yandan matematik sorularını çözmeniz gerekiyor.

Documents to go : Office doküman ve belgeleri görüntülemeniz ve bu dosyalar üzerinde düzenleme işlemleri yapmanızı sağlar.

Droidstats : Telefonunuz ile yapmış olduğunuz görüşmelerin süresi ve mesajlaşma trafiğinizi takip ederek size detaylı olarak sunar.

Juice Defender : Bu uygulama telefonunuzu kullanmadığınız zamanlarda Wİ-Fİ, GPS ve mobil data transferi gibi uygulamaları otomatik olarak kapatmakla beraber telefonunuzda çalışır durumda olan ve kullanmadığınız diğer uygulamaları da bir süre sonra sonlandırarak şarj ömrünü uzatır.

Dolphin HD : Flash desteği sorunsuz olan bir tarayıcı istiyorsanız bu uygulama biçilmiş haftan.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir