Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Nisan 2017

Eft Saatleri Tüm Bankalar

Eft Saatleri Tüm Bankalar
Lütfen, Yazımızı Değerlendirin ve Yorum Yapın...
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...

Bankadan bankaya değişim gösterebilen eft saatleri, bankalar arası transfer işlemi olduğu için farklılık gösterebilmektedir. Bu sebeple havale işlemi gibi değildir. Havale aynı banka içinde farklı hesaplar arası transfer olduğu için anında gerçekleşmektedir.

Fakat eft bankalar arası yapıldığı için saatleri de farklılık göstermektedir. Eft ortalama 15 dakika içerisinde transfer işlemini yaptığınız hesaba geçmektedir. Bu sebeple eft saatleri banka dan bankaya değişmekte olup, ortalama transfer son saati ise 17.30 olarak bilinmektedir.

Bankalar kendi belirlediği eft saatleri içerisinde para alıp, para transfer işlemi yapabilmektedirler. Bu sebeple bankalar arası transfer saati değişmektedir.

Bankalar arası eft örnek olarak Finansban eft saatleri Pazartesi sabah 09.00’da başlamayıp, Cuma akşam 17.00’a kadar devam etmektedir. Bu saatler arasında yapılan eft işlemi, bu saatler arasında karşı hesaba transfer edilecektir. Ayrıca eft işlemi haftanın her günü yapılabilir, hafta sonu da yapılabilir fakat belirttiğimiz eft saatleri arasında paranız transfer olacaktır.

Eft işlemi yaparken saatleri arasında yapmanız en önemlisidir. Bu sebeple yapılacak olan işlem saati doğru saatleri arasında yapılmalıdır. Eft yapılacak en iyi saatler denirse, saat akşam en geç 17.00’a kadar eft yapılması gerekmektedir. Yoksa yapılacak eft, saatler içinde dahi olsa bile ertesi haftanın ilk gününe kalacaktır.

Banka Eft Saatleri

Abank eft saatleri: Pazartesi sabah 08.00 da başlayıp akşam 17.00‘a kadar eft işlemi yapılabilmektedir. Bu saatlerde yapılan ödemeler karşı bankaya ulaşabilir.

Akbank eft saatleri: Pazartesi sabah 09.00 da başlayıp akşam 17.30‘a kadar eft işlemi yapılabilmektedir. Bu saatlerde yapılan ödemeler karşı bankaya ulaşabilir.

Albaraka Türk eft saatleri: Pazartesi sabah 09.00 da başlayıp akşam 17.00‘a kadar eft işlemi yapılabilmektedir. Bu saatlerde yapılan ödemeler karşı bankaya ulaşabilir.

Anadolu Bank eft saatleri: Pazartesi sabah 08.00 da başlayıp akşam 17.00‘a kadar eft işlemi yapılabilmektedir. Bu saatlerde yapılan ödemeler karşı bankaya ulaşabilir.

BurganBank eft saatleri: Pazartesi sabah 08.00 da başlayıp akşam 17.00‘a kadar eft işlemi yapılabilmektedir. Bu saatlerde yapılan ödemeler karşı bankaya ulaşabilir.

Denizbank eft saatleri: Pazartesi sabah 08.00 da başlayıp akşam 16.30‘a kadar eft işlemi yapılabilmektedir. Bu saatlerde yapılan ödemeler karşı bankaya ulaşabilir.

Garanti Bankası eft saatleri: Pazartesi sabah 09.00 da başlayıp akşam 17.15‘a kadar eft işlemi yapılabilmektedir. Bu saatlerde yapılan ödemeler karşı bankaya ulaşabilir.

Halk Bankası eft saatleri: Pazartesi sabah 08.00 da başlayıp akşam 16.30‘a kadar eft işlemi yapılabilmektedir. Bu saatlerde yapılan ödemeler karşı bankaya ulaşabilir.

İng Bank eft saatleri: Pazartesi sabah 08.00 da başlayıp akşam 17.00‘a kadar eft işlemi yapılabilmektedir. Bu saatlerde yapılan ödemeler karşı bankaya ulaşabilir.

Kuveyttürk eft saatleri: Pazartesi sabah 08.00 da başlayıp akşam 17.00‘a kadar eft işlemi yapılabilmektedir. Bu saatlerde yapılan ödemeler karşı bankaya ulaşabilir.

Odeobank eft saatleri: Pazartesi sabah 08.00 da başlayıp akşam 17.00‘a kadar eft işlemi yapılabilmektedir. Bu saatlerde yapılan ödemeler karşı bankaya ulaşabilir.

Finansbank eft saatleri: Pazartesi sabah 08.00 da başlayıp akşam 17.15‘a kadar eft işlemi yapılabilmektedir. Bu saatlerde yapılan ödemeler karşı bankaya ulaşabilir.

Şekerbank eft saatleri: Pazartesi sabah 08.00 da başlayıp akşam 17.15‘a kadar eft işlemi yapılabilmektedir. Bu saatlerde yapılan ödemeler karşı bankaya ulaşabilir.

Teb bankası eft saatleri: Pazartesi sabah 08.00 da başlayıp akşam 17.15‘a kadar eft işlemi yapılabilmektedir. Bu saatlerde yapılan ödemeler karşı bankaya ulaşabilir.

Türkiye Finans eft saatleri: Pazartesi sabah 08.00 da başlayıp akşam 17.15‘a kadar eft işlemi yapılabilmektedir. Bu saatlerde yapılan ödemeler karşı bankaya ulaşabilir.

İş Bankası eft saatleri: Pazartesi sabah 08.00 da başlayıp akşam 17.30‘a kadar eft işlemi yapılabilmektedir. Bu saatlerde yapılan ödemeler karşı bankaya ulaşabilir.

Vakıfbank eft saatleri: Pazartesi sabah 08.00 da başlayıp akşam 17.30‘a kadar eft işlemi yapılabilmektedir. Bu saatlerde yapılan ödemeler karşı bankaya ulaşabilir.

Yapı Kredi eft saatleri: Pazartesi sabah 08.00 da başlayıp akşam 17.30‘a kadar eft işlemi yapılabilmektedir. Bu saatlerde yapılan ödemeler karşı bankaya ulaşabilir.

Ziraat Bankası eft saatleri: Pazartesi sabah 08.00 da başlayıp akşam 17.30‘a kadar eft işlemi yapılabilmektedir. Bu saatlerde yapılan ödemeler karşı bankaya ulaşabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz