En Kaliteli Yazıcılar Ve Fotokopi Makinaları Burada

Hemen hemen her kuruluş, kendi bünyesinde oluşturduğu ofislerde, işlemlerini ve belgelendirmelerini gerçekleştirirken kaliteli ofis malzemeleri ile çalışmak ister. Çünkü bu sayede, makinalardan hem uzun vadeli verim alınır, hem de işlemler daha iyi bir şekilde ortaya konulur. Yalnızca makinaların ya da ofis gereçlerinin kalitesi değil, aynı zamanda satın alma ya da kiralama sonrasında teknik destek ve teknik bakım hizmetleri de büyük önem arz etmektedir. Bu bakımdan, her türlü devlet kurumu, özel kuruluş, kobi, işletme ve diğer yerlerde ofis malzemeleri konusunda geniş bir seçenek yelpazesi sunan tntteknik.com, yazıcı, fotokopi makinası ve kiralama, kartuş, muadil ve orijinal toner, baskılama makinası, sarf malzemeler ve diğer hizmet opsiyonları ile büyük bir destek noktası görevini ifa etmektedir.

Kullanılabilecek En Kaliteli Markalar

Ofis aletleri için kalite ve dayanıklılık oldukça önemlidir. Kimi ofislerin tozlu yapısı, ofisin sürekli güneş görmesi, ofiste rutubet olması gibi noktalar, makinaların ömründen yemekte ve verimliliğini düşürmektedir. Bu anlamda, ofis çalışanları da, en iyi makine seçeneklerini değerlendirmektedirler. Epson, HP, Canon, Dell, Mitaco gibi sektöre yön veren büyük markaların yazıcıları, fotokopi makinaları, orijinal ve muadil kartuş seçenekleri, toner ve diğer yedek parça hizmetleri konusunda kuruluşlara ürün ve hizmet sağlayan firma, aynı zamanda teknik destek ve teknik hizmet verdiği için de tercih edilmektedir.

Hem Satın Alma Hem De Kiralama Seçenekleri

Firmamız, iş birliği yaptığı kuruluşlara makine ve ürün tedarik etmesi sırasında, kesinlikle bir satın alım yönlendirmesi yapmamaktadır. Eğer kuruluş için kiralama seçeneği daha avantajlı ise, yazıcı kiralamafotokopi kiralama gibi noktalar ön plana çıkmaktadır. Bu şekilde firmalar, en uygun seçenekler ile makine kiralayarak ofislerindeki işleri avantajlı ve karlı bir biçimde ilerletmektedir.

17362_pr1261683764Sayfa başı kiralama seçeneği ile popüler olan firmamız, en kaliteli ürünleri bile bu metot ile kurum ve kuruluşlara iletmektedir. Çoğu kuruluş için oldukça karlı bir sistem olan sayfa başı kiralama, ihtiyaç dahilinde olan her firma için kazançlı bir yöntem olarak tanımlanabilir. Çünkü bu kiralama yönteminde, yazıcı ve fotokopi makinasının kullanıldığı sayfa kadar masraf oluşturması, bunun dışında diğer noktaların sorun olarak karşınıza çıkmaması, kiralama seçeneğini canlı tutan etmenlerdir.

Makinaların kiralanması ya da satın alınması sonrasında, firmamız tarafından verilen teknik destek de oldukça önemlidir. Bilhassa makine bakımları, kontrol ve muayenelerinde görevli ve tecrübeli ekiplerimizin anında ofise gelerek makinalara müdahale etmesi, hız ve güven açısından taviz vermeyen bir yapıya sahip olduğumuzu gösterir.

Siz de kurumunuz ya da kuruluşunuz için en uygun fiyatlı seçenekleri, firma ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Bu şekilde hem kampanyalardan yararlanma şansına sahip olacak, hem de en iyi markaların en güzel ürünlerini seçebileceksiniz.

, , ,

Henüz yorum yok.

Bir Cevap Yazın