Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Mayıs 2017

Yiyerek Zayıf Kalmak Mümkün Mü?

Yiyerek Zayıf Kalmak Mümkün Mü?
Lütfen, Yazımızı Değerlendirin ve Yorum Yapın...
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Canınız ne istiyorsa yiyin ama kilo almayın. Bu sözüm size hayal gibi mi geliyor. Ya da olmaz öyle şey, yersem kilo alırım diye mi düşünüyorsunuz? Aslında yiyerek ve öğün atlamadan, sağlıklı bir şekilde beslenerek zayıflamak mümkün. Bunun için size birkaç taktik önerim olacak.

Aslında bazı insanlar vardır ya hani. Her şeyi yer ama bir türlü kilo almaz. Formunu hep korur. Size o kişilerin sırrını anlatacağım. Her şeyi yiyerek kilo almayan bireylerde metabolizma çok hızlı çalışır. Daha onlar yemek yerken metabolizmaları bu yiyecekleri yakar bile.

Ama benim metabolizmam çok yavaş diye üzülmeyin, sizlere metabolizmayı hızlandırıcı besinleri anlatacağım.  Ama öncesinde unutmayın, öğün atlamak, az yemek yemek asla sağlıklı kilo verdirmez. Bunun yerine en az 3 ana öğün yapın. Sağlıklı ve keyifli kilo verin.

Bol su için

Su içerek haftada en az üç kilo vermek mümkün. Su hem metabolizmanızı hızlandıracak hem de dolaşımınızı artırarak sizi hastalıklardan koruyacaktır.

Her yemekte salata yiyin

Salata içeresinde ne olursa olsun, metabolizmayı güçlendirip, hızlandırdığı için zayıflamayı ve ana öğünlerden daha az yemeyi sağlar.

Acı biber

Biber, metabolizmayı oldukça hızlandırır. Ayrıca çok iyi bir yağ yakıcı olduğu için yediklerinizin hemen yakılmasını ve kalori değerlerinin oldukça azalmasını sağlayacak, diyet uygulamadan, rejim yapmadan sağlıklı kilo vermeyi sağlayacaktır.

En az iki litre su içerek zayıflayacaksın.

 

 

Bir önce ki yazımız olan Kış Aylarında Bağışıklık Sistemi Nasıl Güçlendirilir konumuzu okuyarak bağışıklık sisteminizi nasıl güçlendireceğiniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Yorum Yaz