2018 Kordon Dantel Gelinlik Modelleri

  • Mesut YEŞİLYURT

Her kadının hayali kendi düğün törenin de kendisini prensesler gibi hissederek, unutulmaz bir an yaşamak istemektedirler. Kendi düğün törenlerin de olabilecekleri en şık halleriyle insanların karşısında muhteşem ve göz kamaştırıcı bir görüntü elde etmeye çalışmaktadırlar. Böylesine muhteşem ve göz alıcı bir görüntü elde etmek için düğün gününüzde giyeceğiniz gelinliğinizi de size ve o anki ambiyansa en uygun olacak modeli seçmeniz gerekmektedir. Son zamanlarda gittikçe popülerleşen, Kordon dantelli gelinlik modelleri üzerindeki zarif dantel işlemeleriyle oldukça şık ve göz alıcı bir güzelliğe sahiptir.

Kordon Gelinlik Modelleri

Hayatınızı baştan aşağı tamamen değiştirecek olan o muhteşem düğün gününüz için birçok farklı gelinlik modeli bulun maktadır. Eğer gelinliğiniz de dantel işlemelerin ön planda olmasınız istiyorsanız, kordon dantel işlemeli gelinlik modelleri tamda istediğiniz gibi bir gelinlik modeli olacaktır. Kordon dantel işlemeli gelinlik modellerinin en önemli özelliklerinden biri: Dantel işlemelerinin yanın dan 2 santim genişliğinde kabartma şeklinde bir işleme daha yapılarak dantellerin daha belirgin ve göz alıcı olmasını sağlamaktadır.

Bu durum da gelinliklerinde dantel işlemelerini sevenler için harika bir gelinlik modeli anlamına gelmektedir. Bütün gelinlik modellerinde olduğu gibi kordon dantelli gelinlik modellerinin de kendi vücut hatlarınıza ve boyunuza uygun olan gelinlik modelini seçmeniz gerekmektedir. Bu gelinlik modellerini seçerken hangi renk tonu gelinlik hangi mevsimde giyilir, hangi renk tonu gelinlik sizin teninizin rengine en iyi şekilde uyum sağlar ve hangi saç modeli seçmiş olduğunuz gelinlik modeline uyum sağlamaktadır. Bu tarz ince detaylara da dikkat ederek ve kordon dantelinin göz alıcı şıklığı ile birlikte hayatınızın en önemli anlarından birisi olan düğün gününüzde güzelliğinizle ve asaletinizle akıllarda kalıcı bir etki bırakabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ev Yapımı Makyaj Malzemeleri-Ruj Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

OKUYUCU YORUMLARI