Akbank Kredi Başvurusu Sorgulama

akbank kredi başvurusu sorgulama
  • Mesut YEŞİLYURT

Akbank Kredi Başvurusu Sorgulama

Başvurunuzun üzerinden en az 2 gün geçtikten sonra Akbank kredi başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz. Olumlu yanıt almanız halinde banka gerekli işlemlerin sürdürülmesini için sizinle iletişime geçecektir.

Başvurum Nerede?

Akbank, Türkiye’de şeffaf bankacılıkta önemli bir atılımı gerçekleştirerek yenilikçi uygulamalarına bir yenisini daha ekledi. “Başvurum Nerede?” isimli uygulama ile artık ürün ve hizmet başvurularınızı gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilirsiniz.

“Başvurum Nerede?” uygulamasına Akbank Direkt İnternet’den veya Akbank.com’da “Başvurum Nerde?” butonunu kullanarak ulaşabilirsiniz.

Akbank kredi sorgulama ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayın.

Tüm bireysel kredi ve kredi kartı başvuruları internet üzerinden takip edebilirsiniz

Akbank müşterisi olsun, olmasın herkes “Başvurum Nerede?” uygulamasını kullanarak kredi ve kredi kartı başvurularının o an hangi aşamada olduğu detaylı olarak görünteleyebilirler.

Bu uygulama ile Axess, Wings, Free kredi kartı başvurularının yanı sıra, ihtiyaç, taşıt, konut gibi bireysel kredilerinin ve mikro kredilerinin de tahsis öncesi hangi aşamada olduğunu gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz. Üstelik, “Başvurum Nerede?” uygulamasında bulunan “Teslimat” adımı altında kurye teslimat detaylarını da görüntüleyebilirsiniz.

Başvurunuzun hangi aşamada olduğunu merak ediyorsanız tıklayın...

Bir önceki yazımız olan Maaş Bodrosu Olmadan Kredi Alınabilir mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
OKUYUCU YORUMLARI