Tanıtımlar

Akıllı Lensin Yararları ve Avantajları Nelerdir?

Görme bozukluğu yaşayan kişiler için tasarlanan akıllı lens 10 dakikalık bir operasyon içerisinde göz içerisine yerleştirilir. İşlem sırasında herhangi bir ağrı ya da sizin hissedilmez. İleri düzey görme bozukluğu yaşayan kişilerde akıllı lens kullanarak net bir görüş alanına sahip olabilirler.

Akıllı lensler ömür boyu kullanılır ve hastalığın gözüm arasında herhangi bir ilerleme olmaz. Hastanın görme kalitesini yükselten akıllı lens fiyatları tercih edilen markaya göre değişir.

Göz İçi Akıllı Lens Kimlere Uygulanır?

İleri düzey görme bozukluğu yaşayan kişiler ile gözlük kullanmak istemeyen kişiler için tasarlanan akıllı lensler görme problemini ortadan kaldırır.

Özellikle 35-40 yaş üzeri miyop ve astigmatı bulunan ve lazerle dahi görme sorunları giderilemeyen hastalar için uygun görülür. Akıllı lens fiyatları kullanılan ürünün kalitesini bütün ve göre farklılık gösterebilir.

Akıllı Lens Fiyatları 2021

Akıllı lens fiyatları kullanılacak ürünün hastanın ihtiyacını karşılayıp karşılamamasına göre değişir.

Notouch Lazer Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Notouch Lazer fiyatları kullanılan yeni nesil akıllı cihazlar yardımı ile belirlenir. Günümüzde kullanılan no touch lazer göze dokunulmadan profesyonel anlamda gerçekleştirilen bir tedavi şeklidir. Özellikle miyop ve astigmat problemi yaşayan hastalar bu tedavi yöntemi ile kısa sürede yaşadıkları görme kusurlarından kurtulabilirler.

Bu uygulama güvenilir ve sağlıklı bir tedavi yöntemi olduğu için diğer göz tedavi yöntemlerine nazaran daha fazla ilgi görüyor. Saniyeler içinde tamamlanan operasyon sonrası hasta daha net ve keskin bir görüşe sahip olacaktır. No touch lazer fiyatları tercih edilen kliniğe göre farklılık gösterebilir.

No Touch Lazer Nedir?

No touch lazer gözlük ve lens kullanımına son veren yeni nesil bir uygulamadır. Göze temas etmeden güvenilir bir şekilde uzman kişiler tarafından uygulanan bir lazer tedavisidir. Uygulamanın en önemli avantajı ise ince göz korneasına sahip kişilerde de başarılı bir şekilde uygulanabilir olmasıdır. Ayrıca no touch lazer tedavisi sayesinde hastalar yaşadıkları kaygı ve endişeyi de en az seviyeye düşürürler.

Notouch Tekniği Nasıl Uygulanır?

No touch lazer tedavisi sırasında anestezi uygulanır ve hasta herhangi bir ağrı yaşamaz. Operasyon sırasında gözle herhangi bir temas olmaz. İşlem tamamlandıktan sonra hasta rahatlıkla günlük hayatına devam edebilir.

No Touch Lazer Yöntemi Hangi Hastalara Uygulanabilir?

18 yaşını dolduran ve sağlık koşullarının elverişli olduğu tüm hastalarda no touch 3 lazer tedavisi uygulanabilir. İnce kornea sahip kişiler, astigmatlar, miyoplar, hipermetroplar, daha önce göz ameliyatı geçirmiş ve göz derecesi bulunan kişiler ve yakını görme sorunu yaşayan kişiler no touch lazer tedavisinden yararlanabilir. Notouch lazer fiyatları işleme süresine ve tercih edilen doktorun deneyimine göre değişir.

Göz Kapağı Yaşlanma Belirtileri Nelerdir?

Yaşlılık belirtisinin en sık görüldüğü alanlardan biri de göz çevresidir. Sıklıkla görülen belirtiler içerisinde kaz ayağı çizgileri, göz altında meydana gelen torbalar, göz kapağında görülen sarkma ve kırışıklıklardır.

Göz Kapağı Estetiği Yöntemleri Nelerdir?

Göz kapağı estetiği fiyatları tercih edilen yöntemine göre farklılık gösterir. En çok tercih edilen göz kapağı estetiği yöntemi plexr lazer uygulamasıdır.

Göz Kapağı Estetiği Öncesi Sonrası Bilinmesi Gerekenler?

Yorgun yüz ifadesinden kurtulmak isteyen birçok kişi göz kapağı estetiği yaptırarak güzel bir görünüme kavuşur. Dolayısıyla göz kapağı estetiği fiyatları hakkında fikir sahibi olmak gerekir. Operasyon öncesi tüm hastaların uzman kişiler gözetiminde hareket etmesi gerekir.

Göz Kapağı Estetiği Fiyatları 2021

Göz kapağı estetiği fiyatları tercih edilen klinik, doktorun deneyimi ve hastanın ihtiyaçları doğrultusunda belirlenir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı