BüyüteçNet

AKINSOFT E-ticaret Sistemleri SEOCU.COM ile Anlaştı

AKINSOFT E-ticaret Sistemleri SEOCU.COM ile Anlaştı
 • Teknoloji
 • 0 YORUM
 • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (YILDIZLARA TIKLAYARAK BU YAZIYA OY VEREBİLİRSİNİZ)
  Loading...

Çeşitli sektörlerde yazılım geliştiren ve aynı zamanda E-ticaret yazılımı alanından tanıdığımız AKINSOFT firması, SEO danışmanlığı konusunda 2013 yılından beri faaliyette olan SEOCU.COM ajansı ile iş birliği yaptı. İş birliği kapsamında, AKINSOFT E-ticaret yazılımı kullanan firmalar, SEO hizmet paketlerinde %40’a varan indirimler kazanıyor.

SEO Nedir?

“SEO kelimesi, Search Engine Optimization ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşılığı, arama motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak, isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına, belli başlı kurallar ile uygun hale getirilmesi ve sitelerin aramalarda üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çalışma olarak nitelendirebiliriz.”

Yazının Devamı: https://www.seocu.com/nedir

AKINSOFT Tarafından Yapılan Açıklama;

SEO hizmeti ile arama motorlarında üst sıralarda yer almak isteyen, AKINSOFT E-ticaret yazılımımızı kullanan müşterilerimize SEOCU.COM’dan %40 indirim. 30.03.2019 tarihine kadar sürecek iş birliği kapsamında, Advanced Plus SEO paketinde geçerli indirim için SEOCU.COM Ajansı ile iletişim kurabilirsiniz.

Resmi Açıklama: https://www.akinsofteticaret.com/akinsoft_seo.php

SEO’nun Firmalara Sağladıkları

Google’da üst sıralarda olabilmenin ekonomik ve kalıcı bir yatırımı olan SEO ile firmalar işlerini büyütüyor. Harika bir web siteniz var ama kaç kişi sitenizi görüyor? Peki ürün ya da hizmet satabilmek için bir web sitesi yaptırmak yetiyor mu? Sitenizi veya firmanızı insanlar Google’da arıyor. Google’da üst sıralarda yer alan web siteleri organik trafikler ile ziyaretçi kazanıyor ve satışlar yapıyor. Faydaları maddeler ile sıralayabiliriz;

 • Organik ziyaretçi
 • Güvenirlik
 • Diğer Reklam Maliyetlerine Göre Ekonomik
 • Kullanıcı Deneyiminin Oluşturulması
 • Marka Bilinirliğinin Artışı
 • Yüksek Dönüşüm Oranları

Sahte SEO Firmalarına Dikkat!

SEO konusu fazlaca suiistimal edilebilir bir alan olduğunu unutmamak gerekir. Öyle ki günümüzde çoğu web tasarım ajansı SEO hizmeti verdiğini söylemektedir. Türkiye’de gerçek anlamda bu işi profesyonel olarak yapan ve bunu referansları ile sunabilen çok firma yok. Bu nedenle çalışacağınız ajansın referansları ve başarı hikayeleri sizin için belirleyici etken olmalıdır. Fiyat konusu ise en son değerlendirmeniz gereken bir konudur.

 


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ