Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ağustos 2017

Anne Marie ile Düet Gerçeği – Rockabye “Smule”

Anne Marie ile Düet Gerçeği – Rockabye “Smule”
Lütfen, Yazımızı Değerlendirin ve Yorum Yapın...
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
Kaliteli ve güncel bilgilerin adresi olan www.buyutec.net sitesinde her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Sağlık kategorisinden, ekonomiye kadar tüm bilgileri en doğru şekilde sitemizde inceleyebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere dev gibi büyüyen Smule çılgınlığı hakkında bilgi vermek istiyorum. Hemen hemen her ülke de artık kullanılmaya başlayan bu uygulama da yapılan viral reklam sayesinde nerede ise hepimiz en azından denemek amaçlı telefonumuza yüklemişizdir.

Televizyonlara çıkan Cizreli Mehmet ile Anne Marie düetini duymayan kalmamıştır. Ama burada dikkat edilmesi gereken şudur ki, bu düet’e bizim Mehmet canlı katılırken Anne Marie sadece ve sadece kayıt videosu ile katılmaktadır. İzlemiş olabilir ve anlamamış olabilirsiniz, bir den fazla düetini izlerseniz bunu rahatlıkla fark ediyorsunuz. Ama bizlere reklam yapılması için sadece canlı canlı düet yapıldı algısı verilmekte ama hiç bir alakası yoktur.

Aşağı da ki videoları izlerseniz birbirinden farklı kişiler ile düet yapıyor sanacaksınız ama gerçeği dikkatli izleyince anlayacağınıza eminiz. En azından şöyle bir örnek vereyim videonun ilk başlangıçta ki 30.saniyesini açın ve her birine bakın. Göreceksiniz ki kısacası “bant kaydı” olarak yayınlanmış bir videodur.

Cizreli Mehmet ve Anne Marie Düet Rockabye

Anne Marie ft. Citra Utami Rockabye

Anne Marie ft dwityazs Rockabye

 

 

 

 

Sponsorlu Bağlantılar


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz