Genel Kültür

Çağın Reklamcılık İcadı Light Box

Lightbox artık tabela sektörü denince akla gelen reklam bakımından en kullanışlı ve cazip görseller arasında yerini almakta. İngilizce ismi olan bu tabelanın Türkçeye çevirildiğinde ise “ışık kutusu” anlamı ortaya çıkmaktadır. Belki anlam olarak biraz garip gelebilir fakat gelişen bu çağa ayak uyduran tabela sektöründe lightbox olmazsa olmazlar arasında yerini almaya başladı. Artık tabela yerine ışık kutusu kullanılır oldu. Hatta aşırı ilgi çekici olması birçok tabelanın yerini almasına sebep de oldu diyebiliriz.

Yükselen Trend Lightbox

Son zamanların en gözde trendleri arasında yer alan bu ışıklı panolar her yerde kullanılır olmaya başladı. Tabelalarda, ofis içlerinde hatta evlerde dahi yerini alıyor. İster rafa ister masa üstüne ister duvara istediğiniz yere koyabilirsiniz. Yeter ki istediğiniz tasarım olması gereken yerde göze hoş gelsin.

Hayatımıza led aydınlatmayı sokan Shuji Nakamura icadı olan bu ışık türünün kullanılması en önemli özelliklerinden biri diyebiliriz. Isı yapmayacağı için oldukça güvenlidir. Sağlık ve güvenlik standartları göz önüne alındığında oldukça kaliteli ve önemli belgelere sahiptir.

 

Birçok fuar tanıtımlarında şirket ismi için artık led light box kullanılmaktadır. Oldukça ilgi çekici ve tabelanın okunur ve görünürlüğü açısından oldukça güzeldir. Fuarların artık yeni gözde tanıtım araçları haline geldiğini söylemek sanırım en doğru söz olacaktır.

Ofis İçi Led Light Box

Led light box kullanımı oldukça yaygınlaşmaya başladığını söylemek sanırım doğru olacaktır. Hatta kurumsallığın ilk adımlarından biri haline geldiğini de söyleyebiliriz. Artık firmaların tanıtımları ofise girdiğiniz zaman led light box ile yapılmakta. Çünkü kurumsallık açısından oldukça ilgi çekici ısınma ve koku yapmadığı için de çok kullanışlıdır. Aşağıda gördüğünüz bir çalışma ile de bunu örnek olarak görsellemiş olalım.

3 boyutlu olması daha fazla ilgi çekmesine sebep oluyor. Altında yer alan farklı renk de isteğe göre yapılabilen ışıklar çeşitliliğini ve çekiciliğini arttırıyor. Bu ve buna benzer birçok ürünü tabelaca.com.tr sitesinden ulaşabilir ve hayalinizde olan led light box tasarımına sahip olabilirsiniz.

Tabelaca sitesinde birçok tabela ile ilgili ürünü inceleyebilir ve firmanızın kurumsallığı için yaptırabilirsiniz. Sadece yapmanız gereken siteyi ziyaret ederek ihtayacınız olan çalışmayı firmaya bildirin ve size en hızlı süre de en iyi çalışmayı ulaştırsınlar.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı