Yaşam

Çalışması En Zor İnsanlar

İşler ve iş yerleri birbirlerinden çok farklı olsalar da dünyanın neresine giderseniz gidin zor insanlar hep aynı şekildedir. Bu tür inşalarla çalışmak oldukça zor, keyifsiz ve can sıkıcıdır. Öyle ki bazen hayatımızda geri dönüşü olmayan hasarlar bırakabilir sizde. İşte bu tür insanlardan bazıları;

Maddeler Halinde Çalışması En Zor İnsanlar

1-Her İşe Burnunu Sokan İnsan Tipi: Bu tür insanlar üstüne vazife olmayan her işe karışır. Bir konu hakkında bilgileri olmasa bile varmış gibi davranıp olayı kendine çevirirler ve avantaj elde etmeye çalışırlar.

Reklam Alanı

2-İçten Pazarlıklı İnsan Tipi: Bu tür insanlar her şeyi karşıdan beklerler. Kendi düşüncelerini karşıdaki insanın yüzüne söylemeye cesaretleri yoktur. En ufak bir sıkıntıda sizden şikâyetçi bir üstlerini bildirirler. Hiçbir işi beceremezler, kıskançtırlar, dedikodu yapmayı çok severler, yılan gibi ikiyüzlülerdir.

3-Çıkarları İçin Her Türlü Şekle Bürünebilen İnsan Tipi: Bu tür insanlar dün x konusunu savunuyor ise bugün çıkarı için x konusunun karşısında durabilen tiplerdir.

4-Fingirdek İnsan Tipi: Sürekli karşıyı baştan çıkarıp tahrik edici davranışlar ve cümleler kurarak işlerini halletmeye çalışırlar.

Reklam Alanı

5-Önderlik Yetisine Sahip Olduğunu Düşünen İnsan Tipi: Her şeyin en doğrusunu kendileri yapar. Eleştiriye kapalıdırlar. İş arkadaşlarına emir vermekten kaçınmazlar.

6-Kaytaran İnsan Tipi: Sabah masalarının başlarına gelip ceketini sandalyenin arkasına asan çayını da herkesin görebileceği bir yere koyup sanki beş dakikaya geleceğim havası veren verimsiz kişileridir.

7-Geyikçi İnsan Tipi: İş yapmamak adına kırk dereden su getirip sürekli boş muhabbetler peşinde koşan mesai saatinin dolmasını bekleyen tabiri caizse boş beleş insanlardır.

8-Tacizci İnsan Tipi: Her fırsatta karşıdan faydalanma peşindedirler. Hiç hoşlanmadığınızı belli etseniz bile o aklına koymuşsa sizi her köşede taciz etme yetisine sahiptirler. Sırnaşıktırlar.

9-İlgi Arsızı İnsan Tipi: Odak noktası olmaktan hoşlanır bütün ilgiyi kendi üzerine çekmeye çalışır. Yapmadığı şeyleri yapmış gibi göstermekten kaçınmaz.

10-Dengesiz İnsan Tipi: Nasıl davranacağını asla kestiremezsiniz. Bir sabah gülerek günaydın der ertesi sabah yüzünüze boş boş bakma yetisine sahiptirler. Onların karşısında nasıl davranacağınızı bilemezsiniz. En iyisi onlardan uzak durmaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı