Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ağustos 2017

Çatlak Tedavisinde “Biodermogenesi”

Çatlak Tedavisinde “Biodermogenesi”
Lütfen, Yazımızı Değerlendirin ve Yorum Yapın...
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...
Kaliteli ve güncel bilgilerin adresi olan www.buyutec.net sitesinde her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Sağlık kategorisinden, ekonomiye kadar tüm bilgileri en doğru şekilde sitemizde inceleyebilirsiniz.

Biodermogenesi dünyada oldukça tercih edilen ve yine son dönemlerde ülkemizde bazı kliniklerde bulunan çatlakların tedavisinde tercih edilen son derece etkili bir uygulamadır. Cildin canlanmasını sağlayarak çatlakların doldurulmasını sağlayan bu yöntem ile kısa sürede çatlaklarınıza veda edebilirsiniz.

Biodermogenesi nedir?

Biodermogenesi dokulara herhangi bir zarar vermeden hatta dokuların biyolojik açıdan daha da canlı olmasını ve canlanmasını sağlayan bir uygulamadır. Cildin uygulama esnasında uyarılarak canlanması bu sayede çatlaklarda meydana gelmiş olan derinliğin dolmasına neden olmaktadır ve bu sayede de aslında tedavi başarısını göstermetedir.

Uygulama tek bir seans yeterli mi?

Çatlakların tedavisinde devrim niteliği taşıyan Biodermogenesi uygulaması tek bir seans yeterli olmamaktadır. Kişilerin durumuna göre hekimimizin belirlediği birkaç seans ile tedaviye başlanır ve duruma göre seans sayısı uzatılabilir.

İşlem sırasında acı hissedilir mi?

Uygulama esnasında herhangi bir ağrı ya da acı hissi meydana gelmemektedir. İşlem son derece konforlu bir şekilde yapılmaktadır.

Çatlak tedavisi yöntemi nedir?

Kliniğimizde son dönemlerde ülkemizde popülerleşen ve çatlak tedavisinde devrim niteliği taşıyan Biodermogenesi uygulaması ile tedavilerimiz yapılmaktadır.

Oldukça etkili olan bu yöntem birkaç seans olarak yapılmaktadır ve her bir seans yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Bunun dışında ise kişilerin en sık sorduğu sorulardan biri olan işlemde ağrı var mı sorusu da, bu işlem sayesinde kesinlikle acısız olarak yapılmaktadır.

Çatlak tedavisi fiyatları kliniğimizde oldukça uygun fiyatlara ve son teknoloji uygulamalar kullanılarak yapılabilmektedir. Ancak hekimimiz Mustafa Karataş ve ekibi hastaların her zaman muayene edildikten sonra doğru bir fiyatlandırma ile karşılaşmasına önem göstermektedir.

Bu nedenle de çatlak tedavisi fiyatları ya da kliniğimizde yapılan diğer tedavilerin fiyatlandırması hakkında hastalara kesinlikle telefon ya da mail üzerinden bilgilendirme yapmamaktadır.

Sizler de çatlak tedavisinde oldukça önemli bir çalışmaya imza atan bu harika yöntem ile tanışmak ve hekimimiz Doktor Mustafa Karataş ve ekibi ile çalışmak isterseniz hemen internet sitemizi ziyaret ederek bizlere ulaşabilir ve ilk randevunuzu danışmanlarımızdan hemen alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz