Tanıtımlar

Çeyiz Paketi ve Çeyizlikler Nasıl Hazırlanır?

Tüm Elart setleri, kanserojen ve alerjenik maddeler içermeden ISO-9001 kalite standartlarında üretilmiştir. Ürünlerimiz akmazlık testlerinden başarı ile geçmiştir, insan sağlığına her hangi bir zarar vermez ve ciltte hassasiyet, tahriş yaratmaz. Ürünlerimiz %100 yerli üretimdir. Ürünlerimizi incelemek, kıyaslamak ve satın almak için mağazalarımızı ve elart.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Alyans Çeyiz Paketi

Yatak odasından banyoya kadar ihtiyacınız olan tüm ürünleri içeren 27 parçadan oluşan paket Elart kalitesinin en kapsamlı çeyiz paketidir. Yatak örtüsü takımı, battaniye, dantelli nevresim-pike seti, günlük nevresim takımı, aile bornoz seti, klozet takımı, silikon yorgan, silikon yastık ve aleze kadar her parçayı kendi zevkinize göre seçerek hem günlük hem abiye çeyizlik modellerini bir pakette toplayabilirsiniz.

Hepsi Bir Arada Çeyiz Paketi

Paketimiz en temel parçaların bulunduğu, kendinize göre özelleştirmeler yapabileceğiniz mutlu set, embos battaniye, yatak örtüsü takımı, aile bornoz seti ve battal boy yorgan çeyizlikler içerikli olarak oluşmaktadır. Bu paketin diğer paketlerden farkı içinde Mutlu Set olmasıdır. Yazın pike, kışın yorgan ve üstelik yatak örtüsü olabilen battal boy özel tasarım bir üründür.

Monica 18 Parçalı Çeyiz Paketi

Çeyiz paketimiz yatak örtüsü, nevresim takımı, embos battaniye, günlük yatak örtüsü, klozet takımı, silikon yorgan ve 2li silikon yastık olmak üzere 18 parçadan oluşmaktadır. Nakışın ve el işçiliğinin ön planda olduğu paketimizde yatak örtüsü takımı şönil pike kumaştan üretilmiştir. Çeyizlikler boyutları hakkında bilgi almak ve renk seçeneklerini incelemek için elart.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Efsane 16 Parçalı Çeyiz Paketi

Efsane 16 Parçalı Elart Paketi yatak örtüsü, nevresim takımı, embos battaniye, aile bornoz seti ve 2li silikon yastıktan oluşmaktadır.

Madrid Life Çeyiz Paketi

Çeyiz paketi nevresim takımı, embos battaniye, polyester yatak örtüsü, silikon yorgan ve yastık olmak üzere 14 parçadan oluşmaktadır.

Rio Çeyiz Paketi

Rio Çeyiz Paketi nevresim takımı, embos battaniye ve yatak örtüsü olmak üzere 11 parçadan oluşmaktadır.

Tual Çeyiz Paketi

Çeyiz paketimiz jakar polyester kumaştan nevresim takımı, embos battaniye ve yatak örtüsü olmak üzere 11 parçadan oluşmaktadır. Tual Çeyiz Paketimizi incelemek için mağazalarımızı ve elart.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sümbül Çeyiz Paketi

Paketimiz pul ve boncuk işleme ağırlıklı nevresim takımı, şönil kumştan pike ve yatak örtüsü olmak üzere 11 parçadan oluşmaktadır. Çeyizlik tafta kumaş ve hayal pilise tülden üretilmiştir.

Roma Çeyiz Paketi

Çeyiz paketimiz yoğun renklerin ön plana çıktığı nevresim takımı, embos battaniye ve yatak örtüsü olmak üzere 11 parçadan oluşmaktadır.

Hayal Life Çeyiz Paketi

Paketimiz nevresim takımı, embos battaniye ve yatak örtüsü olmak üzere 10 parçadan oluşmaktadır. Yatak örtüsü takımı polyester ve yatak örtüsü kadife kumaştandır.

Verona Çeyiz Paketi

Verona Çeyiz Paketi, nevresim takımı, embos battaniye ve yatak örtüsü olmak üzere 10 parçadan oluşmaktadır. Çeyizlik kendinden desenli jakar kumaştan ve yatak örtüsü vatkalı özel kalite elyaftan üretilmiştir.

Pavillion 10 Parçalı Çeyiz Paketi

Paketimiz yoğun ve baskın renklerin ağırlıklı olduğu nevresim takımı, embos battaniye ve jakar örme kumaştan yatak örtüsü olmak üzere 10 parçadan oluşmaktadır.

Artemis 10 Parçalı Çeyiz Paketi

Artemis Çeyiz Paketi yoğun ve baskın renklerin ağırlıklı olduğu nevresim takımı, embos battaniye ve jakar örme kumaştan yatak örtüsü olmak üzere 10 parçadan oluşmaktadır.

Nicole 10 Parçalı Çeyiz Paketi

Çeyiz paketimiz elyaf dolgulu ve kapitone dikişli soft özel kalite yatak örtüsü, nevresim takımı ve %100 akrilik triko örgü desenli örgü battaniye olmak üzere 10 parçadan oluşmaktadır.

Adel Life Çeyiz Paketi

Paketimiz nevresim takımı, embos battaniye ve jakarlı örme kadife yatak örtüsü takımı ve aile bornoz seti olmak üzere 10 parçadan oluşmaktadır. Renk seçeneklerini incelemek ve ürünlerin boyutu hakkında detaylı bilgi almak için elart.com ziyaret edebilirsiniz.

Fiona Çeyiz Paketi

Elart kalitesinin sade, şık ve abiye kullanımdan uzak nevresim takımı, embos battaniye ve yatak örtüsü olmak üzere 8 parçadan oluşan paketidir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı