Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ağustos 2017

Çocuklara En Güzel Bahar Hediyesi: Elsa Paten

Çocuklara En Güzel Bahar Hediyesi:  Elsa Paten
Lütfen, Yazımızı Değerlendirin ve Yorum Yapın...
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Kaliteli ve güncel bilgilerin adresi olan www.buyutec.net sitesinde her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Sağlık kategorisinden, ekonomiye kadar tüm bilgileri en doğru şekilde sitemizde inceleyebilirsiniz.

Git gide kendini gösteren güneş, soğuk kış günlerinin gidip yerine kıpır kıpır gelecek olan baharın habercisi. Soğuk havalarda çoğu zaman evde kaldığımız için, her bahar olduğu gibi bu baharda da dışarıya çıkmak, açık havadan nasibimizi almak isteyeceğiz. Tabii ki çocuklar da aynı şeyi isteyecek. Bu güzel havalarda dışarı çıkıp eğlenmek isteyen çocuklarınızı elsa paten ile mutlu etmeye ne dersiniz?

Frozen, Türkçe adıyla Karlar Ülkesi animasyon filmi 2013 yılında vizyona girdi ve o zamandan bu yana özellikle kız çocuklarının gözdesi haline geldi. Filmin ana karakteri Elsa, buzu kontrol etme gibi sihirli güçlere sahip olan bir kraliçe. Elsa’nın güçlü kadın imajı, kararlı kişiliği, özgür ruhu ve temiz kalbi kız çocuklarını çok etkiledi ve kızlar Elsa’yı bir rol model olarak benimsedi. Frozen ürünleri ve oyuncakları çok sevildi.

Frozen, yeni çıkardığı kız paten ile, eğlenceli yapısına biraz da hareket ve spor kattı. Dayanıklı malzemelerden üretilen Frozen paten ile kızlar eğlenerek spor yapabilir, fiziksel gelişimlerini güçlendirebilirler.   Ürünleri arasında yeni gelen Frozen Patene de yer veren karakterdukkani.com bünyesinde onlarca frozen oyuncağına ve ürününe de sahip.

Bazı çocuklar, gelişen teknoloji yüzünden dışarı çıkmak yerine evlerinde telefon ve bilgisayarlar ile vakitlerini öldürüyorlar. Bu durum onların hem vücut hem de ruh sağlıklarını önemli ölçüde etkiliyor. Çocukların dışarı çıkmaları, zararsız güneş ışıklarından faydalanmaları ve hareket etmeleri onların gelişimi için çok önemli. Bu yüzden Elsa paten onları dışarı çıkıp eğlenmeye teşvik etmek için harika bir seçim olabilir.

Paten sürerek spor yapmanın en eğlenceli yönlerinden biriyle de tanışacak olan çocuklar, bedensel dayanıklılıklarını da bu spor ile geliştirecekler. Paten kayarken yaptıkları hareketler onlara kondisyon, dengede durma ve koordinasyon becerileri olarak geri dönecek. Çocuklar paten sürerek fiziksel dayanıklılık kazanırken, baharın neşesini de ciğerlerinde ve tenlerinde hissederek mutlu olacaklar.

Spor yapmanın yetişkinlerde de olduğu gibi çocuklarda da serotonin hormonu ürettiğini hepimiz duymuşuzdur. Bu hormon mutluluğu doğrudan etkiliyor. Bu hormon çocukların hem fiziksel sağlığını, hem de mental sağlığını güçlendiriyor. Bu yüzden Elsa pateni onlar için mükemmel bir bahar hediyesi olacak.

Eğlenceyi, gelişimi ve sporu bir araya toplayan Frozen paten Karakter Dükkanı’nda. Çocuk pateni temin edebileceğiniz karakterdukkani.com ayrıca bünyesinde çok sevilen serilerin, çizgi dizi ve filmlerin ürünlerini de içeriyor. Çeşitli kategorilerde yüzlerce ürüne sahiplik eden karakterdukkani.com’a isterseniz buradan göz atabilirsiniz. Belki yetişkinlerin bile ilgisini çekebilecek, size nostaljk duygular yaşatabilecek bazı ürünler bulabilirsiniz. Kim bilir?

Bu arada unutmadan, çocuklarımız paten ile dışarıya çıkmadan önce, onların kask, dizlik ve diğer korumalıklarını taktığından emin olun. Karakter Dükkanı’ndaki büyük indirimi kaçırmadan siteye bir göz atmanızda fayda var!

 

Sponsorlu Bağlantılar


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz