Genel Kültür

Dantelli Masa Örtüsü Modelleri (2019)

Dantelli masa örtüsü modelleri evinize farklılık ve eşyalarınıza değişik bir renk katacak. Daha çok yemek yerken kullanılan masa örtüleri beyaz tonlarda ya da gri tonlarında olmakta. Sizlerde eğer beyaz masa örtüsü tercih ediyorsanız leke tutmayan bir kumaş seçmelisiniz. Çünkü beyaz masa örtüleri yemek yerken her türlü leke bulaşabilir. Kimisi geçici bir leke iken kimisi de masa örtünüzden çıkmayacak olan bir lekedir.

Beyaz masa örtüleri düz olduğu zaman hiçbir estetik görünüm sunmaz. Eğer masa düzeniniz şık görünsün istiyorsanız muhakkak masa örtünüzde dantel kullanınız. Dantel hem aşırı şık bir görünüm verecek hemde misafirleriniz unutamayacağı bir masa düzeni ile karşılaşmış olacak. Lagır seçerken de kenarları dantelli olmalı. Çünkü masa örtüsü ve diğer küçük detayları uyumlu olursa şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bu tarz dantelli masa örtüleri yeni evlenecek gelinlerin çeyizlerinde mutlaka olmalı.

Günlük Masa Örtüsü Modelleri

Eğer evinizde gündelik bir masa örtüsü kullanacaksanız muhakkak renkli modelleri seçmelisiniz. Sıklık ile leke olan bu masa örtülerinin temizliği de diğer beyaz renkteki dantelli masa örtülerine oran ile daha kolay olacak. Desenli masa örtülerini gündelik yemeklerinizde tercih etmelisiniz. Ayrıca tabaklarınız da bulunan desenlerin rengine de masa örtünüzü uydurmalısınız. Çünkü uyum hayatınızın her alanında çok önemli olmakta. Masa düzeniniz ne kadar iyi olursa görseliniz de o kadar iyi olmuş olacak. Her an düzenli bir masada oturabilmek adına masa örtülerimize dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca kaliteli olması da bir o kadar önemli. Çünkü kaliteli kumaşlardan leke çıkarmak daha kolay olmakta. Renkli de olsa masa örtüsü her öğün kullanıldığı için çok fazla yemek lekesi oluyor. Yıkama esnasında lekelerden kurtulabilmek adına sizlere lekesi çıkabilen masa örtülerini seçmenizi önermekteyiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı