BüyüteçNet

Elektronik Sigara Aroma Çeşitleri Nelerdir?

Elektronik Sigara Aroma Çeşitleri Nelerdir?

Çikolata, vanilya, karamel, şeftali, karpuz, tarçın gibi koku – aroma çeşitleriyle elektronik sigara sıvısı bağımlılıktan kurtulmak isteyenlerin az zararla sigarayı bırakmalarını sağlıyor. Psikolojik olarak bağımlılıklarından kurtulamayan kişiler için elektronik sigara kullanımı kolay bir içimle ağız alışkanlığının kriz zamanlarında giderilmesini sağlıyor. Model olarak elektronik sigara cihazının modelleri olduğu gibi içinde kullanılan sıvıların da çeşitlerini bulmak mümkün… Ancak algı hatası olmaması açısından elektronik sigaraların kullanımıyla bağımlılığın biteceği düşünülmemelidir. Yani bu cihazlar fiziksel olarak sigaranın verdiği zararı vermez. Nikotin dışında karbon monoksit gibi etkileşime girdiğince sorun olmaya başlayan maddeler içermez. Ancak günlük kullanımda elektronik sigarayı ağzınızdan düşürmezseniz de bağımlığı bırakma gibi durum olmayacaktır.

Sıvı Nasıl Buhar Oluyor?

Elektronik sigara cihazının içinde sıvı bölümü ve buna bağlı atomizer parçası yer alır. Bu parça sıvının ısınmasını ve buharlaşmasını sağlar. İçerisinde sadece nikotin olan aromalı sıvı kapalı ortamlarda da içilecek şekilde sorunsuz kullanılabilir. Ancak sigara eylemi farklı şekilde devam ettiğinden çocukların yanında içilmemesi önerilir. Sıvıyı içme durumuna göre belirli aralıklarla yenilemeniz gerekecektir. Ancak ideal olanı 30 -60 gün arasıdır. Elektronik Sigara Vip | En İyi En Güvenilir E Sigara Sitesi

E Likit İçinde Ne Var?

Elektronik sigaradaki sıvının içinde %80-90 oranında baz yer almaktadır. Propilen, glikol ve bitkisel gliserin, düşük sıcaklıkta buhar olma Eğillimi olan bileşenlerdir. Aromaların kusursuz tat vermesinde de bu etkilidir ve kokuyu keskinleştirir. Aroma tatlandırıcılarının miktarı %3-15 civarıdır. Nikotin de 0-24 mg arasında yer alır. Toplam sıvı miktarı bunda belirleyicidir. Ancak siz hangi nikotin seviyesini seçeceğinize karar veremiyorsanız bağımlılık durumunuzu dikkate alabilirsiniz. Zamanla azaltarak nikotini de hiç almayabilirsiniz.

Online Likit Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Elektroniksigaravip.org adresinden güvenle elektronik sigara likit alabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve orijinal ürün satışının yapıldığı firmada seçenek açısından beklentileri karşılamayı hedeflemektedir. Ancak genel bir bilgi olması açısından diğer yerlerden likit alacaksanız sahtelik durumuna dikkate edilmesi gerekir. Bandrol durumu, son kullanım tarihi gibi ambalaj detayları sizin ciddi sağlık sorunları yaşamanızı engelleyecektir. https://www.elektroniksigaravip.org/urunler/likit-dolum-sivisi.html linkinden sorun yaşamayacağınızı garanti ederim ve tüm ürünler orijinal şekilde güvenli ve hızlı biçimde satılmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ