Yaşam

En Güzel Barbie Bebekler Hangileridir?

Barbie bebek, uzun zamandır kız çocuklarının gözdesi ve hemen hemen her türlü Barbie bebeğe rastlamak mümkün. Durum böyle olunca, bu kadar çeşit arasından en güzel Barbie bebeği seçmek zor oluyor. Biz de size yardımcı olmak istedik ve en güzel Barbie bebeklerden oluşan bir liste hazırlamaya karar verdik. İşte en güzel Barbie bebeklerden bazıları:

  1. Barbie Bebek Yıldız Prensesi

Barbie’nin son filmi olan Barbie: Uzay Macerası filmine kızlar bayıldı. Bu yüzden filmden esinlenilerek üretilmiş olan bu Barbie bebek, en sevilen Barbie oyuncakları arasında yerini alıyor. Uzay modasına uygun giyinen bu yıldız prensesi sarı, mor ve pembe renkli saçlara sahip. At kuyruğu şeklinde toplanmış saçlarında gümüş simler var. Bir yıldız prensesi olan Barbie çok şık gümüş renkli bir gece elbisesi giymiş. Elbisenin üst kısmı tek omuzlu ve üzerinde pembe yıldız detayları var. Alt eteği ise transparan ve gümüş renkli simler içeriyor. Bu yıl uzayın trend rengi gümüş, bu yüzden Barbie son modaya uygun olarak giyinmiş ve eteğinin altına gümüş rengi taytlarını ve botlarını giyerek kombinini tamamlamış. Bu Barbie bebek ile filmden en sevilen sahneleri canlandırmak mümkün.

Reklam Alanı

 

 1. Barbie Bebek Gökkuşağı Krallığı Işıklı Prensesi

En güzel Barbie bebekler arasında yerini alan bu prenses Barbie, gökkuşağı renginde çok şık bir elbise giymiş. Üstelik, düğmesine basıldığında bu elbise ışık saçıyor! Barbie’nin kıyafetinin üstündeki düğmeye basınca elbiseye ve bebeğin at kuyruğuna ışıklar saçılıyor ve ortaya adeta bir gökkuşağı şöleni çıkıyor. Pembe renkli saçları ve prenses tacı olan bu ışıldayan bebek, bu özelliğiyle en sevilen Barbie bebekleri arasında yerini alıyor.

 

Reklam Alanı

 

 

 1. Barbie Bebek Gelin

Barbie, şüphesiz en güzel ve en şık gelinlerden biri. Ken ile Barbie evleniyorlar ve Barbie’nin beyaz gelinliği göz kamaştırıyor. Barbie, düğünü için dalgalı saçları tercih etmiş ve sade bir duvak takmış. Göz alıcı bir kolye de takarak güzelliğine güzellik katmış. Elindeki toz pembe buketiyle çok mutlu gözüken Barbie bebek, her zaman en sevilen Barbie oyuncakları arasındaki yerini koruyacak.

 

 

 

 1. Barbie Bebek En Uzun Saçlı Prenses

Listemizde sırada en uzun saçlı Barbie bebek yer alıyor. Güzelliğiyle göz kamaştıran bu Barbie bebeğin saçları çok uzun ve renkli örgüleri var. Parlak pembe bir elbise giyen ve pembe-mor aksesuarlar takan bu Barbie bebek, adeta güzelliğiyle büyülüyor. Bu Barbie oyuncak seti, saçlarını dilediğinizce şekillendirebilmeniz için 3 toka, saç fırçası ve şekillendirme aparatı ile birlikte geliyor. Saç şekillendirmeyi ve saç tasarımı yapmayı çok seven kızlar için ideal bir oyuncak olan bu uzun saçlı Barbie bebeği en güzel Barbie oyuncakları arasında.

 

 

 

 1. Barbie Bebek Uzay Prensesi

Barbie: Uzay Macerası filmi o kadar sevildi ki, hemen filmin oyuncakları üretilmeye başlandı. Ve işte ortaya bu güzel Barbie bebek çıkıverdi. Uzay macerasının ana kahramanı olan bu sarışın Barbie bebek, tüm vücudunu saran pembe bir tulum giyiyor. Üstüne gümüş renkli dikkat çekici bir yelek ve aynı renkte botlar giyen bu Barbie bebek, beline mavi kemer takıyor ve çok şık gözüküyor. Saçlarını at kuyruğu yapmış bu Barbi bebek her an bir uzay macerasına çıkabilir! Barbie’nin en dikkat çekici bebeklerinden biri olan bu oyuncak da kız çocukları tarafından çok seviliyor.

 

 

 

 1. Barbie Işıltılı Gökkuşağı Deniz Kızı

Barbie’nin bu oyuncak bebeği çok özel, çünkü o bir deniz kızı. Suların altında gökkuşağı rengindeki kuyruğu parlayan bu deniz kızının bir özelliği daha var; kolye ucuna basıldığında ışıklar saçıyor. Barbie Deniz Kızının kolye ucuna basıldığında oyuncak bebek mavi, kırmızı, yeşil ve sarı renkte ışıklar saçıyor ve görenleri büyülüyor. En güzel oyuncaklar arasında yer alan Barbie Deniz Kızı, kızların odasını rengarenk ışıklarla donatıyor.

 

 

 

 

 1. Barbie Sihirli Dönüşen Bebek

Barbie sihirli bir dünyadan geliyor. Bu sihirli dünyada periler, prensesler ve deniz kızları var. Barbie’nin bu oyuncak bebeğine “sihirli” denmesinin bir sebebi var. Çünkü ek parçalarla Barbie bir prensesten deniz kızına kolaylıkla dönüşebiliyor. Ek parçalar takarak bu bebeği bir deniz kızına veya bir periye dönüştürebilmek çok kolay. Bu nedenle bu oyuncak bebeğin en sıra dışı ve en güzel Barbie bebekler arasında olduğunu söyleyebiliriz.

 

 

 

 1. Barbie Süper Prenses Bebek

Barbie Prenses’in Gücü filminden esinlenilerek üretilmiş bu bebek, tıpkı filmdeki gibi süper güçler kazanıyor. Filmde, sihirli bir kelebek prensesi öperek onu sihirli güçlere kavuşturuyor. Tıpkı filmdeki gibi, oyuncak bebeğin omzuna basıldığında bir öpücük sesi ve sihrin etkili olduğunu belirten bir ses duyuluyor. Bu güzel bebeğin korsesindeki yıldırım ise ışıklar saçıyor.

 

 

 

 

 1. Barbie Bebek Dev Figür

Her kız dev bir Barbie bebeği olsun ister. Bu Barbie bebek tamı tamına 70 cm boyunda! Son moda kıyafetleri ve aksesuarlarıyla gelen bu dev Barbie figür kızların odasında mükemmel bir dekor haline geliyor. Kızlar bu Barbie bebeğin saçlarını istedikleri gibi tasarlayıp, ona diledikleri aksesuarı takabiliyorlar, bu yüzden bu dev Barbie bebeği çok seviyorlar.

 

 

 

 

 1. Barbie Bebek Büyüleyici Bukleler Oyuncağı

Bu Barbie bebek, uzun saçlarıyla en güzel Barbie bebekler arasında yerini alıyor. Yanında saç tasarım aksesuarlarıyla gelen bu bebeğin saçını kızlar istedikleri gibi tasarlayabiliyorlar. Barbie bebeğin düz saçına mükemmel bukleler katmak çok kolay. Kızların en güzel saç modellerini uygulayabilecekleri bu Barbie bebeğe bütün kızlar bayılıyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı