BüyüteçNet

Endüstriyel Tartım Sistemleri’nde Radwag ve Baykon İşbirliği

Türkiye’de endüstriyel tartım sistemleri sektöründe en önemli markalardan olan Baykon, alanında 90 üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır. 40 yılı aşkın süredir sektörde yer almasının yanı sıra son yıllarda yapmış olduğu yatırımlar ile de gösterdiği performansın karşılığını alabilmektedir.

 

Baykon, son olarak Polonya menşeli dünyanın en önemli markalarından olan Radwag ile iş birliği yapmış ve yapmış olduğu yatırımların karşılığını almaya başlamıştır. Bu açıdan Baykon – Radwag işbirliği önümüzdeki günlerde daha da önem kazanacak.

Radwag’ı Tanıyalım!

Polonya menşeli ola Radwag, elektronik tartım cihazları üretici ve tedarikçi firması olarak çalışmaktadır. 1984 yılında mahalle arasında bir esnaf olarak faaliyetlerine başlayan ilerleyen yıllarda dünya çapında bir markaya dönüştü.

 

1992 yılında ilk mikroişlemcili elektronik terazi üretmeyi başararak sektördeki önenmli adımlarından birini atmış oldu. Takip eden 1995 yılında da elektronik balans ve terazi imalatı yapmayı başarırken, 1997 yılına gelindiğinde ilk analitik terazi üretimini gerçekleştirmiştir. Marka, 2000 yılında ilk kefeli terazi üretimini gerçekleştirmiş ve son 10 yılda gerçekleştirmiş olduğu başarılarını bununla sağlamlaştırmıştır. Radwag, 2002 yılında ISO 9001:2000 belgesi almıştır.

Baykon’u Tanıyalım

1987 yılında küçük bir esnaf olarak çalışmalarına başlayan Baykon, takip eden yıllarda önemli başarılar kazanmıştır. 1990’lı yılların başından itibaren dönemin en güçlü teknolojilerini tartım sistemleri ile birleştirerek kendi marka değerini artırabilmek için sürekli çalışan bir firma olmuştur. Tartım sistemleri kullanan tüm sektörlere hizmet veren en önemli Türk firması olan Baykon Endüstriyel Tartım Sistemleri, bu açıdan önemli bir konumdadır. Baykon şu anda 90’dan fazla ülkeye ve 4 kıtaya tartım sistemleri ihraç etmektedir.

 

Baykon – Radwag işbirliği, hızla önemini artırırken, Radwag marka ürünler ülkemizde Baykon tarafından satışa sunulmakta ve yetkili satıcı ve servis konumunda işlemlerini sürdürmektedir. Bu iş birliği, modern teknoloji ile tartım sistemlerini birleştirerek ihtiyacı olan kişilerin hem zamanından hem de maliyetinden kazanç sağlamasını sağlamıştır.

 

Sizlerde Baykon – Radwag işbirliğine bakmak için https://www.baykon.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ