Biyografi

Ezo Sunalın Hayatı, Ezo Sunal Kimdir ?

Ezo Sunal Türk sinemasının bir numarası olan Kemal Sunalın kızı olmakta. Dönem dönem ortaya çıkan ve yaptığı işler ile büyük bir beğeni alan Ezo Sunal başarılı bir kişilik olmakta. Ezo Sunalın abisi ise Ali Sunal olmaktadır. Ezo Sunal Malatyalı olmakta. Fakat kökeni Malatya olmakta. Doğmuş olduğu yer İstanbul, doğum tarihi ise 1984 olmakta.

Ezo Sunalın İlkokulu okuduğu okul 50.yıl Cumhuriyet İlkokuludur. Ortaokulu ise özel Sainte –Pulcherie Fransız kız okuludur. Liseyi ise İngiltere de tamamladı. İngiltere’de liseyi okumakta olan Ezo İngiltere’de iken tiyatro ve drama dersleri almıştır. Ezo Sunal Üniversiteyi Londra’da okurken Avrupa gazetesinde sinema köşesinde film kritikleri yazdı.

Başarısı gün geçtikçe artan Ezo Sunal 2006 ve 2007 yıllarında Elele dergisinde editörlük yaptı. Ocak 2007 yılından bu yana ise kendi ismini vermiş olduğu çocuk atölyesinde çalışmakta. Atölyeden kalan fazla zamanlarında ise annesinin isminin verilmiş olduğu anaokulunda eğitmenlik yapmakta. Eğitim programlarını kendisi ayarlamakta. Başarısı gün geçtikçe ilerleyen Ezo babasının yüzünü kara çıkarmadı.

Ezo yakın zamanda ise abisinin yetişkinlere yapmış olduğu eğlence programının çocuklara yapılmış olan versiyonunu yönetmekte. Yapmış olduğu programın ismi ise Güldüy Güldüy Show olmakta. Programda gayet başarılı olan Ezo Sunal abisi ile beraber çizgisini aşmadan dümdüz bir şekil de hayatına devam etmekte. Çizgisini bozmadan ilerleyen sanatçıların az olduğu bu dönemde babalarının yüzünü kara çıkarmadılar.

Ezo Sunal abisi kadar çok ekranlarda gözükmüyordu. Fakat bu günlerde bir hayli ekranlarda diyebiliriz. Kendini geliştirmiş bir kişilik olması da şimdilerde işlerinin iyi olmasının bir basamağı diyebiliriz. 32 yaşında olan Ezo Sunal bekâr olmakta. Ezo Sunalın babasından almış olduğu en büyük öğüt ise okumak oldu. Çünkü bir zamanlar okuldan atılmış olan babasının kariyerinin zirvesindeyken okulunu bitirmesi ve yüksek lisans yapması Ezo Sunalı çok etkilemiştir.

Babasından okumayı örnek almıştır ve hemen herkese de tavsiye etmiştir. Bu bakımdan okulun ne denli önemli olduğu konusunda örnek olacak bir insanın kızıdır da diyebiliriz. Babasının kariyerinin zirvesindeyken okulunu bitirmesi de bizlere örnek olmalıdır.

Bir önce ki yazımız olan Kilolu Bayanlar İçin Saç Modellerini inceleyerek, kilolu bayanlara yakışan en güzel saç modelleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı