Sgk

Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Herhangi bir zamanda nakit paraya ihtiyaç duyduğunuzda faizsiz kredi veren bankalar, yeni bir ev ya da yeni bir araba arayışına girdiğinizde, oluşacak eğitim masrafları bütçenizi aşmaya başladığında artık pek çok banka faizsiz kredi seçeneği sunmaktadır. Bütün bu ihtiyaçları karşılamak istiyorsanız ve belli bir tutara ihtiyacınız varsa ve fazla faiz ödemek istemiyorsanız elbette banka arayışlarına başlarsınız. Çünkü bizlerin en çok ilgilendiğimiz nokta vade ve faiz oranlarıdır. Şu devirde faizler bu kadar yüksekken faizsiz krediler biraz aldatıcı görünüyor olabilir ancak bu imkanı sunan birçok banka mevcut artık ülkemizde. Sunacağımız bu bilgiler ışığında hayallerinizi daha kısa yoldan, “Hangi bankayı seçsem?” derdine düşmeden gerçekleştirebileceksiniz.

Garanti Bankası Bedava Kredi adını verdiği bankacılık hizmeti sayesinde 2,000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarında faiz ödemez, 5 aya kadar vade yaptırabilirsiniz. Eğer Garanti Bankasından destek kredisi kullanan bir  müşterisi iseniz, kullandığınız kredinin yüzde 20’si kadar kredi kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kredi tahsis ücreti de ödemezsiniz. Krediye başvuru yapabilmek için en yakın Garanti şubesine kimliğiniz ile başvurmanız yeterli olacaktır. Meslek ve gelir durumunuz ne olursa olsun normalden farklılık gösteriyor ise unvanlara göre gerekli belgelere bankanın İnternet sitesinden ulaşmanız mümkündür.

Reklam Alanı

Deniz Bank almaktadır; en fazla 12 aylı vade ile kullanabileceğiniz kredinin üst limiti 5.000 TL’dir. Bu kredi kampanyasında banka sizden herhangi bir kefil talep etmez. Banka sadece yüzde 12,23’lük bir komisyon tahsil eder. Böylece yıllık toplam maliyet yüzde 29,97 olur. Hayat sigortası, BSMV ve KKDF tutarları bu masrafın içine dahildir. Bu krediye başvuru için kimlik, gelir belgesi, serbest meslek sahiplerinin de vergi levhaları ile birlikte en yakın Deniz Bank şubesine müracaatları yeterlidir.

Türkiye Halk Bankası Eğer talep ettiğiniz kredi için faiz ödemek istemiyorsanız kullanacağınız kredi için peşin komisyon ödeyerek taksitlerinizi düşürebilirsiniz. 24 aya kadar olan vade seçeneklerini kullanarak üst limiti 50.000 TL olan kredinizi; kimlik ve gelir gösterir belgeniz ile en yakın Halk Bankasından kullanmanız mümkündür. Eğer serbest meslek de iseniz veya farklı meslek gruplarından olanların belge farklılıkları için Halk Bankasının İnternet sitesinden detaylara ulaşması gerekmektedir.

Şeker Bank Maaşını SGK’dan alan ve Şeker Banka taşıyan bununla birlikte üç yıl boyunca taahhüt veren müşteriler için iki adet çeyrek altın ya da faizsiz ihtiyaç kredisi seçeneği mevcut. Bu bankadan kullanacağınız ihtiyaç kredisi 24 ay vade seçeneği ile 2.400 TL üst limit özelliği taşımaktadır. Kredi başvurusunda bulunmak isteyen müşteriler kimlikleri ile birlikte en yakın Şeker Bank şubesine giderek başvuruda bulunabilir, evraklarla ilgili detaylara banka İnternet sitesinden ulaşabilirler.

Reklam Alanı

İlginizi çekebilecek konular

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı