Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ağustos 2017

Kadife Kaplı Yasin Kitaplarında Uygun Fiyatlar

Kadife Kaplı Yasin Kitaplarında Uygun Fiyatlar
Lütfen, Yazımızı Değerlendirin ve Yorum Yapın...
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...
Kaliteli ve güncel bilgilerin adresi olan www.buyutec.net sitesinde her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Sağlık kategorisinden, ekonomiye kadar tüm bilgileri en doğru şekilde sitemizde inceleyebilirsiniz.

Yasin suresi, bilindiği üzere Mekke’de inmiştir ve üç ana konuyu kapsamaktadır. Bunlar, öldükten sonra dirilme ve haşre iman, belde halkının kıssası ve Âlemlerin Rabbinin birliğini gösteren kesin delillerdir. Yasin suresi, toplam 83 ayettir ve “Ya sin!” sözcüğü ile başlamaktadır. Nitekim ismini de buradan alır. Bu sözcüğün kelime anlamı, “ey insanoğlu!” şeklindedir. Ancak gerçek anlamının bilinemeyeceği konusunda fikir birliği mevcuttur. Yasin suresi, faziletli sureler arasında başta gelmektedir. Bu konuyu doğrulayan pek çok sahih hadisi şerif mevcuttur. Örneğin gece vakti Arapça Yasin okuyan Kuranı Kerimi 7 kere hatmetmiş sayılır. Hiçbir şeye tahammül edemeyen hasta Yasin’i duyunca rahat eder. Kıyamet günü okuyan kişiye şefaat eder.

Kadife kaplı Yasini şerif

Nitekim Hz. Peygamber de, “Her şeyin bir kalbi vardır. Kur’an’ın kalbi de Yasin’dir. Kim Yasin’i okursa Allah onun okumasına, Kur’an’ı on kere okumuş gibi sevap yazar” buyurmuştur. Bu nedenle, Yasin kitapları en çok satan dini kitaplar arasında yer alır. Mevlüt ve cemiyet gibi etkinliklerde sıklıkla dağıtılır. Zira Yasin okumak kadar, okunmasına vesile olmak da sevaptır. Bu tarz etkinliklerde kullanılacak Yasini Şerif kitapları, kişiye özel hale de getirilebilmektedir. Bu türden eserlere, genel olarak kadife kaplı Yasin kitabı denmektedir. Bunun ilk nedeni, gerçekten de birinci kalite kadife kumaşı ile kaplanmış olmalarıdır. Görsel olarak etkileyici ve estetik bir görünüm sergilerler.

Kadife geçmişten günümüze gelen kullanış bakımından hem güzel, hem de etkileyici kumaşlardan biridir. Bu kumaşa sarılan veya bu kumaş ile elde edilen herşey oldukça güzel ve etkili bir görsel sağlayacaktır. Bu sebep ile kadife kaplı Yasin’ler oldukça şık ve güzel gözükecektir. Bu sebeple bir hediye, bir hatıra olarak alabileceğiniz bu kadife Yasinler size bir güzel görüntüsü ile daha da lezzetli bir hediye zevki verecektir.

Nitekim Hz. Peygamber de, “Her şeyin bir kalbi vardır. Kur’an’ın kalbi de Yasin’dir. Kim Yasin’i okursa Allah onun okumasına, Kur’an’ı on kere okumuş gibi sevap yazar” buyurmuştur. Yasin’i şerif bu kadar önemlidir, Yasin Kur’anda önemli surelerden biridir. Bu sure her derde deva olup, özellikle sık sık okunan sureler arasında yer almaktadır.

Kadife kaplı Yasin toptan satış

Kadife kaplı Yasini Şefir kitapları üzerinde, iki adet metal plaka bulunur. Bunlardan ilkinde, Arapça Allah lafzı yazmaktadır. İkincisi ise boştur. İşte bu boş yere, istenilen isim yazdırılabilir. Bu nedenle merhuma özel Yasin kitabı olarak da bilinirler. Kadife Kaplı Yasin Kitabı, düzenlediğiniz etkinliğe değer katacak ve katılanların çok değerli bir hediyenin sahibi olmasını sağlayacaktır. İhvan web sitesi, kadife kaplı Yasini Şerifler bakımından sizlere en çok sayıda seçeneği en uygun fiyatlarla sunmaktadır.  Satışa sunduğumuz isme özel Yasin kitapları, birinci kalite malzemeler kullanılarak basılmıştır. Toptan Yasin siparişleriniz çok kısa bir süre içerisinde kargoya verilmekte ve Türkiye’nin her yerine teslim edilmektedir. www.ihvan.com.tr

Sponsorlu Bağlantılar


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz