Saç Modelleri

Koyu Kahve Saç Renkleri Ve Modelleri (2018)

Bayanlar doğal saçlara sahip olmak istedikleri zaman koyu kahve saç renklerini saçlarına uygularlar. Bu şekilde en doğal saçlara sahip olurlar. Kahve rengi saçlara sahip olan bayanlar daha yumuşak ve doğal bir saça da sahip olur. İpeksi görünüşlerin tamamı bu saç rengi ile ortaya çıkar. Bayanların birçoğu bu saç rengine olan modelleri küçümsese de birçok güzel model olmakta. Uygulanacak modeller bu saç ile daha çok vardır.

 

Karamel, Çikolata Ve Bakır Renk Tonları

Saça uygulanan bu üçlü renk tek tek balyaj şeklinde saça sürülür. Çarpraz folyo ile yapılan bu saç renkleri son derece güzel tonlardır. Saçta sıcaklık ve netlik kazandırır. Parlak görünümü ile göz kamaştırır. Saç renkleriniz yaşınızı da değiştirebilir. Genç bir görünüme sahip olmak için doğal olmak gerekli. Doğal olmanın yolu ise kahve renk tonları olmakta. Bu renkler sizi olduğunuzdan daha genç gösterecektir.

 

Gölgeli Kahve Rengi Saçlar

Diyebiliriz ki zirvede olmanın yolları arasında gölgeli koyu kahve rengi saçlar bulunuyor. Sizlere yeni bir görünüm sağlarken popülerliğinizi de arttırır. Son derece güzel olan bu saç renkleri sizlerin tercih edebileceği harika saç rengi tonları olmaktadır. İpeksi görünümü ile sizlere farklılık katacaktır.

 

kahve3

Yumuşak Kahve Rengi Saçlar

Bu saç rengi daha yumuşak bir tona sahiptir. Yumuşak bronz kahve rengini tercih ederseniz daha zarif ve etkileyici görünürsünüz. Saç rengi olarak bu tonları yakalayabilen kuaförler son derece nadir bulunur. Yetenekli kuaförler bu tonu ancak yakalayabilir.

kahve-5

 

Küllü Kahve Rengi Saçlar

Küllü kahve rengi saçlar daha çok beyaz tenli bayanların kullanabileceği ve çok esrarengiz bir saç rengi olmakta. Ombre saç boyamalarında da çok kullanılan bir renk tonu olmakta. Son derece kullanışlı olan bu renk tonunu birçok kişi tercih ediyor. Tercih edilen renkler arasında baş sıralarda da diyebiliriz.

 

Bir önce ki konumuz olan koyu karamel saç rengi adlı konumuzu okuyarak koyu karamel saç tonları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı