Koyu Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır ?

yorumsuz
4.389 views

Koyu Karamel Saç Rengi Kimlere Yakışır ?

Saç renkleri bir kişinin seçimini yapması gereken en önemli tercihlerden biridir. Saç renginizi seçerken en önemli husus ise ten renginizdir. Kadınların ten rengi saç yapısı için önemli bir etkendir. Saç renginiz ten renginiz ile uyumlu olmalıdır yoksa oldukça kötü bir görsel oluşabilir, saç boyama işlemini geri dönüşü olmayan bir işlem olduğu için saç rengini seçerken oldukça dikkatli olmak gerekir.

Cildiniz beyaz tenli veya sarışın ise, yanaklarınız elma kırmızısı kadar olmasa da buna yakın sıcak bir çekiciliği var ise koyu karamel saç rengini denemenizi tavsiye ederim. Eğer cilt yapınız sarışından ziyade beyaz tenli iseniz ve beyaz tenli olarak da normal den fazla beyaz iseniz bu renk tonu size yakışmayabilir.

Beyaz tenli bayanların oldukça tercih ettiği saç modelleri arasında önemli bir yere sahip olan koyu karamel saç rengi en az bir kere denenmesi gereken bir renktir. Kaş renginiz ve göz renginiz ile uyumlu olacağını düşündüğünüz bir renk olduğu için, özellikle mavi ve siyah gözlü kadınlar için bu saç rengi çok çekici durmaktadır.

Esmer kadınlara bu saç rengi pek yakışmamaktadır, hem saçları koyu renginde hem de ten rengi koyu olduğu için biraz iç açıcı bir hal almayabilir. Bu sebep ile size önerim esmer iseniz ve bu saç rengini yapmak istiyorsanız saçlarınıza ombre uygulayarak saç renginizi daha iyi bir hale getirebilirsiniz.

koyu-karamel-sac-rengi-001

koyu-karamel-sac-rengi-002


koyu-karamel-sac-rengi-003

koyu-karamel-sac-rengi-004

koyu-karamel-sac-rengi-005

koyu-karamel-sac-rengi-006

koyu-karamel-sac-rengi-007

 

Bir önce ki benzer konumuz olan bakır karamel saç rengi adlı konumuzu okuyabilirsiniz. Eğer bu saç rengini beğenmedi iseniz bakır karamel saç rengi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 3 Kasım 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın