Saç Modelleri

Küllü Kumral Saç Renkleri ve Modelleri (2018)

Küllü kumral saç rengi bayanların en sık yaptıkları saç renkleri arasından biridir. Renk oldukça zor elde edilmesine rağmen, buna karşılık görüntüsü de bir hayli çekici gözükmekte. 2018 yılında da moda olması beklenen küllü kumral saç renkleri arasında en gözde renkler arasında bulunmakta.

Küllü saç renkleri arasında ise birçok çeşidi bulunmakta. Küllü kumral, küllü sarı, küllü kahve, küllü balköpüğü gibi renk türleri de mevcut. Elde edilen bu renk türleri her ten rengine yakışmakla beraber, oldukça popülerliğini de göz alıcı hali ile almakta. Bu saç rengi oldukça zor edilen bir renktir. Bunu elde etmek için saçınızı yakabilirsiniz, saç önceden temiz bir halde olması gerekmekte.

Saç türünüz oldukça önemli olan bu saç modelinde, yüz hatlarına göre saç rengi belirlemek daha doğru ve ilgi çekici olacaktır. Sizlerin güzelliğinize güzellik katacak saç renkleri arasından hangisi daha ideal ise onu bularak onu seçebilirsiniz.

Aşağıda sizin için araştırdığımız saç renkleri ve modelleri mevcut. Eminiz ki sizin hem ten rengine hem de yüz hatlarınıza yakışacak küllü kumral saç modellerini bulacağınıza oldukça eminiz.

kullu-uzun-sac-renkleri-2017-buyutec

Küllü kumral saç renkleri arasında ki bu saç rengi özellikle esmer olup göz renkleri siyah olmayan bayanlar için oldukça güzel bir renktir.

Küllü kumral saç rengi denince akla ilk gelen saç rengi budur. Bu saç küllü kumral renginin en gerçekçi ve çekici rengidir. Bu rengi elde etmek oldukça zor olmasına rağmen oldukça güzel bir renktir.kullu-siyah-sac-rengi-2017-buyutec Bal köpüğü rengi olarak geçen küllü kumral rengi ise sarışınlara yakışan renkler arasındadır. Ara ara atılan küllü kumral rengi diplerde özellikle başlayıp sonlara doğru azalması ile elde edilen bir saç rengi türüdür.kullu-sari-sac-rengi-2017-buyutec Sarışınlara yakışan küllü kumral saç modelleri arasında bulunan bu rengi de örnek verebiliriz.kullu-sac-renkleri-2017-buyutec Saç rengine göre çok açık küllü kumral saç rengi olan bu renk de pek belli olmasa da varlığını oldukça belli eden bir renktir.kullu-acik-sari-sac-rengi-2017-buyutec Sarı ve kül renginin ara ara karıştırılarak atılan bu renk ile orta yaşlı bayanların küllü kumral saç renkleri arasında bulunmaktadır.kullu-kahve-sac-renkleri-2017-buyutec Koyu saçlara özel, küllü kumral saç modelleri arasında bulunan özellikle de siyaha yakın olan bu renk, özellikle siyah ile küllü kumral arasında bir renk elde etmeyen ve bu renk ile ilgili bir saç modeli elde etmek isteyen bayanlar için elde edilmiş güzel bir renktir.kullu-koyu-kahve-sac-rengi-2017-buyutec Farklı küllü kumral saç modeli örneğimiz.kullu-kumral-sac-2017-buyutec İlk görsel olan bu renk ile küllü kumral saç renginin aslının bu renk olacağı hakkında bilgisi olmayan bayanlar için nasıl gözükeceği hakkında asıl bilgi edinilmelidir.kullu-sac-modelleri-2017-buyutec

Özellikle belirtmek isterim ki küllü kumral saç rengi özellikle zayıf ve balık etli bayanlara yakışan bir saç rengidir. Bu saç rengi açık ten rengine sahip bayanlara yakışmaktadır.golgeli-kullu-sac-renkleri-2017-buyutec Nerede ise her bayana her yüz hattına yakışan bu renk, bayanlar için oldukça tercih edilen ve görünüş bakımından da bir hayli güzel olan bir saç modelidir. Bu model 2018 yılında da oldukça tercih edileceği şimdiden belli olmakta. Saçları uzun olan bayanlar için önerilen bu renk saçları oldukça güzel ve çekici gösterecek bir renktir.dipleri-kullu-kumral-uclari-sari-sac-rengi-buyutec

Bir önce ki yazımız olan Modası Hiç Geçmeyen 10 Trend Kısa Saç Modelleri hakkında bilgi alarak, kısa saçlı bayanlar için nasıl saç modellerini yaparlarsa güzel bir görsel görüntü elde edecekleri hakkında güzel ve detaylı bilgi vermektedir.

 

 

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Bana açık renkler yakışıyor ten rengime ve yüz tipime ama açıcılar yoruyor bazen hafif yanıklara sebep oluyor saçlarım da saçlarımdaki bu hasarın keratinlerin eksilmesinden kaynaklandığını öğrendim hemen nasıl eksiklik giderilir araştırdım ve doğal keratin kullanmam gerektiğini buldum. Patentli kertinden aldım ve saçlarımda yıpranma ve yanıklardan eser yok sanki hiç boyatmamışım gibi sağlıklı ve doğal görünüyor.

  2. bu fotograftaki bayanin adini ogrenebilirmiyim cok memnun olurum????

  3. Küllü kumral saç rengi modeli ile kül rengi arasında çok kararsız kalmaktayım. Ama sitenizde ki saç renkleri oldukça hoş ve ilgi çekici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı