Saç Modelleri

Kumral Saç Renkleri, Kumral Saç Modelleri ve Tonları

Elde edilmesi oldukça kolay olan kumral saç renkleri, bir çok kişinin saç renginin aynısıdır. Kumral saç renklerinin çeşitleri olduğu için ve bir çok ton rengi olduğu için saç modelleri de oldukça farklıdır. Kumral saç renkleri özellikle saç rengi kumrala yakın olan insanların saç renklerinin bir kaç ton açığı ile elde edilir. Genel de güneş ışıklarının fazla vurması ile oluşan bu saç rengi siyah rengini nerede ise bitirmiştir. Dünya da siyah saç renkli insan yoktur. Herkesin rengi kumraldır, bazılarının ki çok açık kumral bazıları da siyaha yakın bayağı koyu kumral saç rengidir.

Kumral Saç Rengi Modelleri Galerisi Konumuzun Altındadır.

Bu saç modeli oldukça ilgi çeken ve cilt tonunuz ne olursa olsun insanı hoş gösteren saç renklerinden biridir. Kumral saç rengi modelleri her yaşa ve her ten rengine uyumlu bir renktir.

Beyaz tenli bayanlara da oldukça hoş görüntü katan Kumral saç rengi beyaz tenli bayanların yüz hatlarını daha çok ortaya çıkararak eğer renkli göz yapısına sahip iseler gözlerini ön plana getirir.

Hepimizin yakından tanıdığımız Kim Kardashian melez olmasına rağmen Kumral saç rengi oldukça hoş bir görüntü katarak kadınsılığını ön plana çıkarmıştır. Kumral saç rengi oldukça iyi ve güzeldir.

Eğer sarışın iseniz ve saç renginizin tonundan sıkıldı iseniz mutlaka yapmanız gereken saç modelleri arasında Kumral saç rengi vardır. Bunu yapmanız sizi farklı biri gibi gösterecek sanki Dünya ya farklı bir insan gelmiş havası katacaktır.Özellikle esmer veya koyu ten rengine sahip olan bir kaç resim sizin için araştırıp Kumral saç renginin ne kadar hoş bir görüntü yaşattığını göstermek istedik.

Esmer tenlerde oldukça harika duran koyu tonlara arasında en güzel tonlardan biridir. Kendini belli eder fakat, saçta bulunan hataları göstermez. Ama bu saç rengini yaparsanız unutmayın beyazları kapattırmayı unutmayın yoksa beyaz saçlar size bayağı sorun yaşatacaktır.

Kumral Saç Rengi Modelleri Galerisi Konumuzun Altındadır.

Arkadaşlar özellikle şunu belirtmek istiyorum. Ten rengi beyaz olanlar veya süt rengine yakın bir ten yapısına sahip olan bayanlar için şu uyarı da bulunmak istiyorum. Bu saç rengi oldukça güzeldir ama beyaz ile birleştiği zaman yüzünüzü fazlası ile ortaya çıkaracağı için yüz hatlarınız da bir sorun veya sıkıntı ya da leke varsa ben buradayım diyecektir. Bunun için bu saç rengini yapıyor iseniz, dışarı çıkmadan önce fondöten kullanmanızı öneririz.

Arkadaşlar lütfen resimleri incelerken yazdıklarımızı da okuyun, bu saç rengini yaptıracak iseniz bu maddeleri dikkate almanızı öneririz. Bir önce ki konumuz olan Kına Gecesi için Saç Modelleri konusunu inceleyerek, özel bir gün veya kına gecesine gideceğiniz zaman yapacağınız saç modellerini öğrenebilir ve seçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Oldukça güzel bir renk küllü kumral mı seçsem bunu mu seçsem karar veremedim ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı