Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
NISA Yazılım LTD. ŞTİ. Adına;

İmtiyaz Sahibi / Grantee
M.İkbal Yıldız – ikbal@buyutec.net

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Hacı Suvari – haci@buyutec.net

Editörler / Editors
Sümeyye Yıldız (sumeyye@buyutec.net)

Nazlı Şayir (nazli@buyutec.net)

Kerem Dursan (kerem@buyutec.net)

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Kerim Tuncerli (kerim@buyutec.net)

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Av. Akın Özgüçlü – avukat@buyutec.net

Reklam / Advertise
Reklam – (reklam@buyutec.net)

Adres
Demirtaş Cumhuriyet Mh. 1264. Sk No:6-8 / 8 Osmangazi / BURSA

E-posta
info@buyutec.net

Telefon
+90 850 307 97 86

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.buyutec.net harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Yasal Bildirimler İçin
www.buyutec.net ‘un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri kaldir@buyutec.net üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Gizlilik Politikası
© Copyrigth 2021 www.buyutec.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.buyutec.net‘a aittir. www.buyutec.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.buyutec.net’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.buyutec.net’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.buyutec.net’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.buyutec.net However, sometimes the www.buyutec.net uses third parties to process your information. www.buyutec.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.buyutec.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.buyutec.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.buyutec.net and its services. When you use www.buyutec.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.buyutec.net cookies section of our full Privacy Policy.

Kapalı