BüyüteçNet

Leke Tedavisi

Leke Tedavisi

Leke Tedavisi

  Leke tedavisi, özellikle yaz sezonuna ayak bastığımız şu günlerde insanların yoğun bir şekilde talep ettiği estetik işlemlerin başında geliyor. Bunun belli başlı birçok sebebi olsa da ilk amaç elbette estetik açıdan güzel görünmek. Ayrıca lekelerle birlikte yaz ayında güneşin zararlı ışınlarının altında kalmak, oldukça tehlikeli. Bu yüzden de hem sağlığınız hem de güzelliğiniz için leke tedavisini tercih etmelisiniz. Leke tedavisi sayesinde yaştan kaynaklı kahverengi yaşlılık lekelerinden, güneş lekelerinizden, doğum lekelerinizden, yaralanma sonucunda oluşmuş olan lekelerinizden, çillerinizden ve benlerinizden kurtulmanız mümkün.

Leke Tedavisi Fiyatları

  Leke tedavisi fiyatları sahip olduğunuz lekenin derinliğine, lekenin oluştuğu bölgeye, yapısına gibi birçok farklı etkene bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Bu yüzden tam olarak net bir fiyat almak istiyorsanız ilk olarak doktorunuzla görüşmeniz ve muayene olmanız gerekmektedir. Ayrıca kimi lekeler hemen ilk seanstan büyük ölçüde azalabilirken, kimi lekeler bu kadar şanslı olmayabiliyor. Bu yüzden birden daha fazla seans tedavi görebilirsiniz. Bu konuda hiçbir şey kesin olmamakla birlikte, kişiye göre değişkenlik gösterir. O yüzden en doğrusu doktora muayene olmaktır.

Leke Tedavisi Yorumları

  Leke tedavisi görmüş olan hastaların birçoğu seansların ardından kendilerindeki büyük değişimi görüyorlar ve tedavi süresince aldıkları verimden oldukça mutlu bir şekilde klinikten ayrılıyorlar. Leke tedavisi, şu ana kadar birçok insanın kendisiyle barışmasına vesile olan bir işlemdir. Hem sağlığınız hem de kendinizi iyi hissetmeniz için, siz de daha fazla beklemeden leke tedavinize başlayın. Sonucunda ise daha önce olmadığınız kadar mutlu olun.

Leke Tedavisi Sonrası

  Leke tedavisinin ardından hasta bir süre daha kendisini zararlı güneş ışınlarından saklamalı ve yüksek koruyuculu kremler kullanmalıdır. Tedavi sonrası için akıllara gelen en büyük soru ise lekenin tekrar oluşup oluşamayacağıdır. Bu konuya bir açıklık getirmek gerekilirse, evet, lekenin tekrar oluşması mümkündür. Ama lazer işlemi görmemiş haline oranla çok daha azdır. Ve tabii ki gerekli korumaların sağlanmasıyla birlikte bu ihtimal en aza indirilmelidir. Bu sayede eskisinden çok daha güzel bir cilde sahip olursunuz.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ