BüyüteçNet

Letgo İndir

Letgo İndir

Letgo uygulaması Android cihazlarda kolaylıkla indirilebilir. Google Play Store kapsamında yer alacak olan bu uygulama kolay bir biçimde mobil cihaz kullanıcılarının erişebileceği düzeyde yer almaktadır. Google Play Store içerisinde yer alan bu uygulama; kısa süre içerisinde mobil cihazınıza dahil olabilecektir. Arama butonuna Letgo yazdığınız anda ulaşabileceğiniz söz konusu programı kısa bir zaman dilimi içerisinde indirerek kullanmaya başlayacaksınız.

Android uygulamaların yanında iOS destekli mobil cihazlarda da varlık gösteren Letgo uygulaması; indirilme işlemi de kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir. Arama butonuna bu uygulamanın adını girerek; var olduğu panele dahil olabilir ve telefonunuzdan yükleme talimatı da vererek; Letgo uygulamasını indirmeyi de başarabilirsiniz.

 

Letgo Yükle

Letgo uygulaması 2016 yılında 2. El dünyasının alım satım uygulaması olarak kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Bilgisayar tablet ve telefonlara indirilebilme ve her noktada kolay kullanım sağlaması ile kullanıcıların gözdesi haline gelip çıkış yapan uygulama indirilen telefon tablet veya bilgisayar da ufak farklılıklar göstermektedir. Tablet kullanıcıları için Letgo nasıl indirilir?

Tabletinizin markasına göre app store veya play store’a giriş yapılır. Arama butonuna letgo yazılır. Çıkan arama sonuçlarından kırmızı amblemli letgo:2. El eşyaları al & sat yazan uygulamaya girilir ve ismin hemen altındaki yükle butonuna tıklayarak uygulamanın tabletinize yüklenmesi beklenir. Bu aşamadan sonra tabletinizde oluşacak Letgo  kısa yoluna girerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz daha fazla bilgiyi linke tıklayarak alabilirsiniz

 


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. sarraf dedi ki:

    güzel uygulama evet

BİR YORUM YAZ