Tanıtımlar

Meme Küçültme Nedir ve Kimlere Uygulanır?

Cerrahi bir işlem olan meme küçültme ameliyatı memedeki fazla yağ dokusunun alınma işlemine verilen isimdir. Büyük ve sarkmış göğüsler, Ankara meme küçültme ameliyatı ile vücut hatları ile orantılı hale getirilir. Yapılan doğumlar ve genetik faktörlerden dolayı sarkan iri göğüsler kötü bir görüntüye neden olur. Dolayısıyla bu tür kişilere meme küçültme ameliyatı uygulanır.

Meme Küçültme Nasıl Yapılır?

Genel anestezi ile uygulanan meme küçültme ameliyatı öncesinde hastanın göğsünden alınacak yağ miktarı belirlenir. Ardından memeye atılan kediden göğüs içerisine ilerlenir ve fazla meme dokusu alınır. Ankara meme küçültme süt kanallarına zarar vermeden işlemi başarılı bir şekilde tamamlar.

Meme Küçültme Kimler Olmalı?

Göğüs şeklinden memnun olmayan pek çok kadın meme küçültme ameliyatına yönelir. Bunun dışında göğsün gereğinden fazla büyük olması sırt ve omuz ağrılarına neden olur. Hem estetik kaygı hem de sağlık sorunu yaşayan kişileri meme küçültme ameliyatı uygulanır.

Meme Küçültme Fiyatları

Ankara meme küçültme güncel fiyatları hakkında tüm hastalarına detaylı bir şekilde bilgilendirir. Sizde doktorunuzdan gereken bilgileri alabilirsiniz.

Liposuction ile Yağ Aldırma!

Ankara liposuction günümüzde birçok kişinin ihtiyaç ve isteklerine yönelik çalışmaları ile tercih edilen alanlardan biridir. Özellikle bölgesel zayıflamayı hedefleyen ve bu doğrultuda belirgin vücut hatlarına sahip kişiler liposuction tekniği ile başarılı bir sonuca ulaşabilirler.

Çünkü vücudun farklı noktalarında biriken dirençli yağlar öncelikle sıvı hale getirilir ve daha sonra ince kanüller aracılığı ile vücuttan atılır. Kişinin ihtiyacı doğrultusunda gerçekleşen bu uygulama sayesinde estetik bir vücuda sahip olmak mümkündür. Bu amacı gerçekleştirmek için Ankara liposuction en doğru adrestir.

Liposuction Nedir?

Yenilikçi ve teknolojik özelliklere sahip en çok uygulanan operasyonlarından biri olan liposuction bölgesel incelmeyi sağlar. İnatçı yağ hücrelerinin bulunduğu karın, kalça, basen ve kol gibi bölgelerde inceleme sağlamak amacıyla liposuction tercih edilir. En çok göbek bölgesinde biriken yağ hücreleri liposuction işlemleri ile yarı yarıya indirilir. Böylece daha sağlıklı ve düzgün bir vücut görünümüne kavuşmak mümkündür.

Liposuction Yöntemleri Nelerdir?

Uzun yıllardan beri yaygın bir şekilde kullanılan liposuction farklı yöntemler halinde vücuda uygulanır. Lazer liposuction işleminde yağ hücrelerini sıvı hale getirmek amacıyla lazer ışınları kullanılır. Lazer ışınlarının ardından vücuda atılan kesiler yardımı ile alınması gereken yağlar vakumlama sistemi ile çekilir.

Ultrasonik lazer yönteminde ise yağ hücrelerinin bulunduğu bölgeye ultrasonik titreşimler gönderilir. Bu ultrasonik titreşimler yağ hücrelerini sıvı hale getirir. Tümesan yani ıslak liposuction yönteminde ise yağ hücreleri sıvı ile doldurulur ve şişirilir. Ardından vücuda atılan kesiler ile dışarı atılır

Liposuction Hangi Durumlarda Yapılır?

Liposuction daha çok bölgesel incelme amacıyla yapılır. Bu doğrultuda uygulanan diyet programlarında istenilen başarı elde edilemeyince daha kalıcı ve güvenilir bir uygulama olan liposuction kullanılır. Ankara liposuction en doğru liposuction teknikleri ile kişileri hayal ettikleri vücuda kavuşturur.

Meme Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

Dolgun ve hacimli göğüslere sahip olmak isteyen tercih ettiği meme büyütme ameliyatı giderek yaygınlık kazanıyor. Meme büyütme yöntemleri içerisinde implant tedavisi ve kişinin kendi vücudundan alınan yağ enjeksiyonu tekniği kullanılır. Ankara meme büyütme hastanın isteği ve ihtiyacı doğrultusunda en doğru tedavi yöntemine karar verir.

Uzman cerrahlar gözetiminde Ankara meme büyütme pek çok kadının güzel göğüslere sahip olmasına yardımcı olur.

Meme Büyütme Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Meme büyütme operasyonu sonrasında hastaların birtakım kurallara dikkat etmesi gerekir. Ameliyat sonrası hastanın dinlenmesi ve ağır hareketlerden kaçınması gerekir. Göğsü darbelere karşı korumak ve şekil almasını kolaylaştırmak amacıyla korse giyilmesi önerilir. Ankara meme büyütme ameliyat sonrası hastaların enfeksiyonlara karşı antibiyotik kullanılmasını gerekli bulur.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı