BüyüteçNet

Miyuki Boncuklarda Uygun Fiyatlar Bizde

Miyuki Boncuklarda Uygun Fiyatlar Bizde

Miyuki, aslında bir marka adıdır. Japonya’daki aynı adlı fabrikada üretilen bu küçük boncuklar, silindir boncuk veya delica boncuk adlarıyla da bilinir. Miyuki boncuk çeşitleri, silindirik şekilli tohum boncuklarının özel bir türüdür. İnce yüzeyleri ve büyük delikleri olan modern Japon cam boncuklarıdır; düz veya altı yüzlü olabilirler. Miyuki boncuklar, çok yüksek kalitede boncuklar oluşturmak için hassas, bilgisayar kontrollü makineler kullanılarak Japonya’daki Miyuki fabrikasında üretilir. Boyut ve renk açısından son derece tutarlıdırlar. Normal tohum boncuklarına kıyasla onlarla çalışmak daha kolaydır. Zira delik çapları (1.8 mm) özellikle büyüktür. Diğer bir deyişle, içlerinden iplik geçirmek daha kolay ve pratiktir.

Miyuki boncuk fiyatları

Küçük ve mükemmel silindir formuna sahip miyuki boncuk çeşitleri, bu nedenle süsleme işlerinde, takı tasarımında, serbest dikiş/nakış/örgü işlerinde ve tuğla dikiş boncuklu dokumacılığında kullanılırlar. Miyuki boncuklar, boncuk dünyasında oldukça popülerdir. Miyuki boncukların baş döndürücü bir renk ve desen çeşitliliği mevcuttur. Yapım masrafları da oldukça fazladır: Sıradan tohum boncuklarının yaklaşık iki katına mal olur. Miyuki boncuk çeşitleri ile ilgili diğer bir husus, geniş oldukları kadar uzun olmalarıdır. Yani dikdörtgen biçimler gibi kare şekilli grafik çalışmaları için de kullanılabilirler. Aynı şekilde, örgü ve tığ işlerinde kullanmak daha kolaydır.

Miyuki boncuk satın al

Miyuki boncuk çeşitleri, simetrinin önemli olduğu her türlü projede kullanılabilir. Bir standarda sahip olmaları, yani ebat/uzunluk/genişlik/renk gibi özelliklerinin her boncuk tanesinde aynı olması, en büyük avantajlarıdır. Bu sayede görsel olarak bir bütünmüş gibi duran geniş ölçekli çalışmalarda kullanılabilirler. Aynı nedenle, takı modelleri imalatında da önemli bir yerleri vardır. Nitekim miyuki boncuk bileklik gibi takılar, son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. Miyuki boncuk satın almak için size en çok sayıda çeşidi ve en uygun fiyatları, her zaman olduğu gibi Türkiye’nin en büyük hobi malzemeleri sitesi olan Prestij Boncuk sunmaktadır. Koleksiyonumuzda farklı renk, desen ve ebatlarda onlarca miyuki boncuk çeşidi mevcuttur. Siparişleriniz, kargoyla teslim edilecektir. Tüm boncuk çeşitlerimize https://www.prestijboncuk.com/boncuk-ve-dogal-taslar  bu sayfadan ulaşabilir istediğiniz boncuklardan sipariş verebilirsiniz.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ