Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ağustos 2017

Odanıza Farklı Bir Hava Katacak Otantik Kitaplık Modelleri

Odanıza Farklı Bir Hava Katacak Otantik Kitaplık Modelleri
Lütfen, Yazımızı Değerlendirin ve Yorum Yapın...
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
Kaliteli ve güncel bilgilerin adresi olan www.buyutec.net sitesinde her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Sağlık kategorisinden, ekonomiye kadar tüm bilgileri en doğru şekilde sitemizde inceleyebilirsiniz.

Evlerin en çok dikkat çeken kısımları arasında kitaplıkların yer aldığı bölümler bulunur. Salon ya da çalışma odalarında daha sık bulunan kitaplıklar her ne kadar kitap, defter ya da benzer materyaller koymak için tasarlanmış olsa da dekoratif amaçla da odalarda bulundurulabilir. Özellikle de 2000’li yıllarda başlayan otantik kitaplık modellerini tercih etme anlayışı zaman içinde daha da şekillenerek ön plana gelirken, günümüzde ise farklı tip modellerin de bu furyaya dahil olduğu fark edilebilmektedir. Örnek olarak farklı bir hava katması ile dikkatleri üzerinde toplayan zig zag yapılı kitaplık modelleri gerek çalışma odalarında, gerek ise oturma odaları ya da salonlarda kendini gösterir. Bu modellerin duvarda yarattıkları farklı hava elbette ki evin estetik değerini de artırır.

Farklı Modeller Bambaşka Tercihler

Zig Zag kitaplıklar elbette ki duvarın görüntüsü ya da odanın genel görünümüne doğrudan etki ederken, bununla beraber Sunrise olarak bilinen modellerin de öne çıktığı söylenebilir. Keza Sunrise model kitaplık ürünleri Zig Zag modeldeki gibi duvarın üst ya da orta kısımlarına değil, doğrudan duvar ile zeminin birleştiği noktadan itibaren monte edilir. Bu noktada da ister kırmızı renkli, ister beyaz renkli seçenekler tercih edilebilir. Odanın ışığı ya da duvar yapısı ile beraber bu model son derece otantik esintiler sunacaktır.

Öte yandan sarmaşık kitaplık modelleri de sıklıkla tercih edilmektedir. Çünkü bu modeller düzeniz gibi görünen rafları ile evin havasını değiştirebilir. Aynı zamanda rengin ahşap koyusu bir tona kaçması ile de muazzam bir görsellik sağlanabilir.

Kısacası çalışma odanıza ya da evinizin veya iş yerinizin herhangi bir yerine farklı bir hava katmak isterseniz birbirinden farklı modellere göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz