Teknoloji

Okeyy.net Flood Programı

Kullanıcıların okey oynamak konusunda son yıllarda elde ettikleri avantajlar giderek artış göstermektedir. Bu kapsamda bireyler için canlı okey oyna siteleri açılmıştır. Okeyy.net kaliteli sitelerin başında bulunduğu için üyelikler neticesinde oyunların keyfi çıkarılabilmektedir. Üstelik kullanıcılar deneyim elde edebilmek için siteye misafir girişi de yapabilmektedir.

Online okey oyunlarının belli başlı temel özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler arasında sohbet etmek akla ilk gelenlerden biridir. Sohbetlerde küfürlü konuşmamak ya da diğer üyeleri rahatsız etmemek temel kurallar olarak açıklanmaktadır. Bunun yanı sıra sohbetler sırasında flood programı kullanımı da mümkündür. Bu program sayesinde üyelerimiz mesajlarını saniyelik aralıklarla diğer üyelere iletebilmektedir.

Reklam Alanı

Okeyy.net Flood Programı Ücretli Mi?

Online okey oynamak için değişmez adreslerden biri olan sitemiz, hizmet sunumlarını uzun zamandan beridir devam etmektedir. Yenilenen yüzü ile aralıksız oyun sunumlarında en çok ücret ile sorular sorulmaktadır. Sitemize üye olmak ücretsiz olduğu gibi okey flood programı da tamamen ücretsizdir. Ancak bu programın indirilmesi oyunların devam edebilmesi için şart değildir. Kullanıcılar sohbet ana sistemlerinde daha aktif olmak ve mesajlarını sınırlamalar olmadan göndermek istediklerinde programı indirebilmektedir. İndirme işlemlerinde linke tıklayarak gereken yönlendirmeleri takip edilmesi yeterlidir. Sonrasında ise programın bilgisayarlara kurulması ve çalıştırılması gerekmektedir. Okey oyna gibi bir arayışta olanlar hızlı yazmak için bu programa ihtiyaç duyabilir. Çalıştırma işlemlerinin sıkıntı çıkmadan yapılması neticesinde üyelerimiz mesajlaşma konusunda eskisine göre daha rahat bir şekilde hareket eder hale geleceklerdir.

Okeyy.net Flood Programı Nasıl Çalışır?

Flood programı indirilmesinden sonra bilgisayarlara kurulması gerekmektedir. Kurma işlemlerinde programın kolay kullanım özelliği dikkat çekmektedir. Böylece programı açarak ileri tuşuna basıp bir dakika gibi bir süre içerisinde programı kullanılabilir hale getirmeniz mümkündür. Programın kurulum aşamasının tamamlanmasından sonra yazılmak istenen metinler üzerinde seçimler yapılmalıdır. Okey de hızlı yazmak için idealdir. Öncelikle program Türkçe olduğu için metin ayarlamaları konusunda da zorluk yaşanma ihtimali bulunmamaktadır. Metin ayarlamalarından sonra ise o metin için bir kısa yol tuşu seçilmelidir. Kullanıcıların seçimlerini kaydetmelerinin ardından sohbet sistemine belirledikleri kısa yolu girmeleri halinde istedikleri metinler belirmektedir. Üstelik beliren metinlerin istenen sıklıkta tekrar edilmesi de programın avantajlarından biridir.

Reklam Alanı
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı