Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Mayıs 2017

Okullar Ne Zaman Kapanacak? Ne Zaman Kapanıyor? Kapanmasına Kaç Gün Kaldı?

Okullar Ne Zaman Kapanacak? Ne Zaman Kapanıyor? Kapanmasına Kaç Gün Kaldı?
Lütfen, Yazımızı Değerlendirin ve Yorum Yapın...
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Her öğrencinin merak ile beklediği ve sık sık sorduğu okullar ne zaman tatil olacak sorusunun bugün sizlere detaylı bir şekilde cevaplamaya çalışacağız. Okullar bu yıl 9 Haziran 2017 tarihinde kapanarak, üç aylık kocaman bir yaz tatiline giriş yapmış olacağız.

Akademik takvimine göre özellikle Lise ve Ortaöğretim programı dahilinde bulunan okullar belirttiğimiz gibi 9 Haziran da tatile giriş yapmış olacak. Üniversiteler ise akademik takvimleri doğrultusunda hareket etmek zorunda kalarak bu program dahilinde kendi tatillerine başlayacaklar. Liseler de ise okullar kapanınca ilk Cumartesi günü Sosyal Bilimler sınavına girecekler, ertesi günü yani Pazar günü Matematik 2 sınavına girecekler. Bu sınav ardından ise 17 Haziran, 18 Haziran tarihlerinde sınav olarak tamamen okul programlarını tamamlamış olacaklar ve bu doğrultu da geleceğe yönelik planlarını daha iyi yapmanın yoluna devam edecekler.

Bu yaz tatili diğer yaz tatillerinden farklı bir tatil, bu tatil de iki bayram birden kutlanacak, Haziran ayının ortaların da Ramazan Bayramı, 31 Ağustos günü ise kurban bayramının ilk günü olarak belirtilmektedir. Buna göre iki bayram sevincini ise bir arada yaşamış olacaklar.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz