Tanıtımlar

Paris Işıltısı Nedir ve Kimlere Uygulanır?

Paris ışıltısı son dönemlerde dermatologlar tarafından yapılan bir estetik mikro cerrahi uygulamasıdır. Paris ışıltısı yaptıran kişilerin ciltleri parlak bir görsel taşırken aynı zamanda kırışıklık ve sarkıklık yok edilir.

Bu yöntem ile 59 adet mikro peeling uygulaması yapılır ve soluk bir ten canlı bir tene dönüştürülür. Yaşlanma etkilerini yok eden, yüz, kol, boyun, göz altı, genital bölge gibi bölgelerde canlı bir parlaklık ortaya çıkarır. Paris ışıltısı birkaç seans sürer ve ilk seansta belirgin bir şekilde kendisini gösterir.

Paris Işıltısı Ne Kadar Sürer?

Paris ışıltısı ile yüzdeki ve diğer bölgelerdeki kırışık görünüm yerini canlanmış ve gençleşmiş bir görünüme bırakır. Paris ışıltısı etkisini bir yıl boyunca gösteren bir uygulamadır. Uygulama genç görünmeye, göz altındaki çizgileri yok etmeye ve yaşlanma etkilerini ortadan kaldırmaya yönelik olarak uygulanır.

Paris Işıltısı Fiyatları 2021

Ülkemizde son dönemlerin en yaygın estetik uygulamasını oluşturan Paris ışıltısını yaptıranlar bu işlemin son derece başarılı bir uygulama olduğundan bahsediyor. Yorgunluk, stres, yaş, su tüketiminden yoksunluk gibi sebeplerle ortaya çıkan solgun yüz görseli Paris ışıltısı uygulaması ile daha canlı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmayı sağlıyor.

Uygulamanın fiyatları seans, yöntem ve uygulama yapılan alana göre değişim gösteriyor. Cildi yaşlanma etkilerinden arındıran bu yöntem en son estetik terapi yöntemini oluşturuyor. Sizlerde yorgunluk, güneş ve soğuğun etkisiyle matlaşmış bir cilt yapısı taşıyorsanız Paris ışıltısı ile yenilenmiş ve pürüzsüz bir cilt görseline sahip olabilirsiniz

İzmir Lazer Epilasyon Neden Yapılır?

İzmir lazer epilasyon kısa bir açıklama ile kadın ve erkek cildinde bulunan ve istenmeyen tüylerin yok edilmesi işlemidir. Vücut temizliğini yok eden ve terleme gibi sıkıntı verici durumların ortaya çıkmasını sağlayan bu durum İzmir lazer epilasyon hizmetleri ile sonlandırılabiliyor. Erkek ve kadınlara özel olan bu hizmet sayesinde vücudun tüm bölgelerindeki istenmeyen tüyler inceltilerek azaltılmış ve tamamen yok edilmiş oluyor.

İzmir Botoks Nedir?

Güzel görünmek ve kırışıksız bir cilde sahip olmak isteyenler İzmir botoks uygulamalarından yararlanabiliyor. Bu uygulama birkaç seans tekrarlanan bir işlemi oluşturuyor. Bu işlem sonrasında uygulama yapılan bölgede estetik bir duruş sağlanmış oluyor.

İzmir Botoks Fiyatları?

Botoks uygulamasının fiyatlarında seans sayısı ve botoksun uygulama şekli önem taşıyor. İzmir botoks uygulanacak olan alanın genişliği fiyatları etkileyen en önemli faktör olurken kaç seanslık bir çalışma yapılacağı da uygulamanın fiyatlarını etkiliyor. İzmir botoks uygulaması yaptırmak isteyenlerin bu uygulama için profesyonel ve hijyenik uygulama teknikleri kullanan merkezleri tercih etmeleri istedikleri sonuca ulaşmaları bakımından büyük önem taşıyor.

Lazer Epilasyon Kimlere Yapılır?

Lazer epilasyon işlemi, vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulmayı sağlıyor. İzmir lazer epilasyon kadın ve erkek tüm bireylere uygulanabilen bir tekniği ortaya koyuyor. Son derece kaliteli olan bu uygulama sonrasında istenmeyen tüyler tamamen kayboluyor. Seans seans uygulanan lazer epilasyon işlemi kıl köklerini önce seyrek hale getiriyor ardından ise tamamen yok ediyor.

Lazer Epilasyon Fiyatları?

Ülkemizde güzellik salonlarında güzellik uzmanları tarafından ve dermatoloji doktorları tarafından yapılan lazer epilasyon işlemlerinin fiyatları birbirlerinden farklılık gösterebiliyor. Kişinin kıl kökü yapısı, cilt şekli, kıl yoğunluğu, uygulanan epilasyon tekniği lazer epilasyon fiyatlarını etkiliyor.

Lazer epilasyon işleminin mantığını kıl köklerini lazer ile yakma oluşturuyor. Kıl yoğunluğuna göre uygulama yapma seansı arttığı için fiyatlar seans sayısına göre değişim gösteriyor. Ortalama tüm vücut lazer epilasyon fiyatı genel olarak 3500 lira kadar oluyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı