Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Ağustos 2017

PARK FM ANKARA’NIN EN ÇOK DİNLENİLEN ARABESK RADYOSU

PARK FM ANKARA’NIN EN ÇOK DİNLENİLEN ARABESK RADYOSU
Lütfen, Yazımızı Değerlendirin ve Yorum Yapın...
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Kaliteli ve güncel bilgilerin adresi olan www.buyutec.net sitesinde her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Sağlık kategorisinden, ekonomiye kadar tüm bilgileri en doğru şekilde sitemizde inceleyebilirsiniz.

Ankara’nın son zamanlarda dillerden düşmeyen radyo kanalı Park Fm dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Arabesk fantezi müziğin son yıllarda rağbet görmesi ile birlikte gelişen arabesk radyoları birçok radyo kanalının açılmasına vesile olmuştur. Açılan radyo kanalları arabesk pastasında kendine düşen payı almak için elinden geleni yapmış olmasına rağmen çoğu bu dalda tutunamamıştır.

Radyo kanallarının ardı ardına açılması ve beraberinde istenilen sonuca ulaşılmaması şüphesiz beklenmedik bir sonuç değildi. Radyo Park’da bunun bilincinde olup çalışmalarına aralık vermeksizin sürdürmüştür. Neticesinde deneyimli kadrosu ve radyo dinleyicilerini önemseyen vizyonu ile başarılı bir şekilde bu dalda ilerlemiştir. 2007 yılında yayın hayatına merhaba dediğinde birçok radyo kulisinde konuşuluyor olması radyo kanalının ne denli ses getirdiğini apaçık ortaya koymuştur.

Kendinden emin adımlar ile ilerleyen başarılı radyo istasyonu ilerleyen zamanlarda yenilik peşinde koşarak dinleyenlerini farklı bir formatla merhaba demiştir. Sabah saatlerinde Ankara oyun havaları ile yayına başlayan, günün ilerleyen saatlerinde akşama doğru, Ankara bozlak havalarına dönen formatı ile birçok dinleyicisinin gönlünde taht kurmuştur. Sadece Ankara üzerinde karasal ağa sahip olan istasyon ilerleyen zaman ile birlikte Türkiye’nin birçok ilinde karasal ağ edinmiş ve dinleyicisi ile buluşmuştur.

Teknolojiyi bu deneli yakından takip eden dinleyenleri için elinden gelenin her daim en iyisini yapan ve yapmaya çalışan politikası Park Fm’i değerli kılan en önemli özelliklerinden biridir. Bu radyo kanalında kimler yokki; Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses, Müslüm Gürses, Azer Bülbül, Ferdi Tayfur ve nice değerli sanatçılarımızın değerli eserleri ve tabiki radyo kanalını özel kılan radyo programcılarından; Dile Burcu’dan Ne Dilersen, Ateş Abi ve 06 Metin ile keyif dolu Ankara Oyun havaları ve beraberinde bozlaklar siz dinleyenler için çalıyor.

PARK FM FREKANS VE İLETİŞİM BİLGİLERİ ?
Nevşehir:96.9, İzmir:103.1, Konya:106.7, Eskişehir:105.3, Niğde:105.3, Kırşehir:104.8, Kayseri:91.5, Sivas:91.5, Aksaray:104.2, Kırıkkale:104.2, Yozgat:98.4 ve Ankara:96.9 illeri üzerinden radyo kanalını canlı dinleyebilirsiniz.
watsapp: 0549 208 09 09

Sponsorlu Bağlantılar


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz