Genel Kültür

Salon Asma Tavan Modelleri (2019)

Salon asma tavan modelleri son yılların önemli süs türlerinden biri haline geldi. Salonlar evimizin en önemli alanlarından sadece bir tanesidir. Dekorasyon yaparken salonun her ayrıntısını farklı bir biçimde düşünmeliyiz. Televizyonu koyacağınız alandan tavana kadar her ayrıntı titizlik ile düşünülmeli. Artık salon tavanları da farklı ışıklandırma ve asma tavan uygulaması ile daha modern ve şık bir görünüm kazandı. Asma tavanlar sayesinde evleriniz hem daha renkli hemde daha şık gözükecek. İsteğe bağlı olarak yapılan asma tavan modelleri led ışıklı da yapılabilir.  Eğer isterseniz avizeyi de asma tavana monte edebilirsiniz. Bu şekilde hem tavan daha şık bir görünüm elde eder, hemde siz ışık tarzınızı belli edebilirsiniz.

Salon Asma Tavan Modelleri 2019

Renkli değişik motifleri kullanarak da salonunuza fark katabilirsiniz. Salonda oturma grubunuza uyumlu olması açısından isteğe bağlı olarak ister sarı ister kırmızı hangi rengi seviyorsanız o renk tonlarında sütunlar da yaptırabilirsiniz. Evim sade fakat şık olsun diyorsanız kare asma tavanı tercih ediniz. Çünkü bu tarz asma tavanların hem modası geçmez hemde daha hafif bir görünüm katar.

Büyük ve lüks evlerde daha çok kare asma tavanlar kullanılıyor. Kare asma tavan yanı sıra etrafına led ortasına da şık bir avize takarak salonunuzu mükemmel bir hale getirebilirsiniz. Asma tavanın rengine uygun olarak evinizin bir duvarını da renkli yapabilirsiniz. Değişik birçok motif ile sizlerde eve farklı bir hava katmış olursunuz. Asma tavanların birçok modelinin olduğunu söylemiştik. Bunlardan birkaçını sıralayacak olursak: Petek asma tavan modelleri, Akustik asma tavan modelleri, Taş Yünü Asma tavan modelleri de çeşitlerden sadece birkaçı olmakta. Bu tarz modeller bilinen asma tavan modellerinin arasından sadece az bir kısmı ve daha önde olan bir kısmı. Sizler isteğinize bağlı olarak farklı asma tavan modellerini de seçerek yaptırabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı