Kaç Gün

Sevgilimle Kaç Gün Oldu? (Sevgililik Hesabı)

Sevgili Olalı Kaç Gün Oldu?

Bir tanışma gerçekleştiği ilk anda ne kadar önemli olduğundan habersiz oluşumuz, ilerleyen zamanlar da değer kazanmasına engel değil. Tanıştığınız günü hatırlıyor olmanız bu zaman zarfını hesaplamak için yeterli bir bilgi. Sistem tam da bu noktada işinizi fazlasıyla kolaylaştırmak için oluşturuldu. Ne kadar zaman olduğunu hesaplamak oldukça kolay, günleri, haftaları, ayları hatta yılları kolayca hesaplayabilir ve sizin için önemli olan zamanların çokluğuna şahit olabilirsiniz. Hesaplamaya başlarken hangi aralığı hesaplamak istediğinizi bilmeniz yeterli, gün, ay, yıl olarak seçmeniz ve hesapla kutusuna tıklamanız yeterli. Ayrıntılı olarak size kaç gün, kaç hafta, kaç ay ve kaç yıl olduğunu hesaplayacaktır sistem.

Sevgiliyle Kaç Gün Oldu Hesaplama

[Hesaplama form=”SevgilimleKacGunOldu” renk=”Pembe”]

Tanıştığınız An Ne Kadar Önemli?

Hayatımıza dahil ettiğimiz insanların değer kazanmaya başladığı anlar önemlidir. Hatırlanmayı ve belki kutlanmayı hak eden tarihler oldukça kıymetli. Sistem bu noktada size büyük yarar sağlıyor. Sevgilinizle 100 gündür birlikte olmanızı kutlaya bilirsiniz mesela. Önemli diğer anlardan olan evlenme teklifini kabul edişiniz hesaplamayı hak eden hayati bir karar değil mi? Tam da bir yıl olduysa kesinlikle kutlanmalı belki de. İlk el ele tutuştuğunuz tarih önemsiz olabilir mi hiç. Sizin için kıymetli olan tüm anıları, birlikte geçen tüm zamanları, yaşadığınız an üzerinden geçen zamanları, küçük kıymetli detayları kolayca hesaplama şansını sağlayan bir program. İşleri gerçekten kolaylaştırıyor ve hızlıca sonuca ulaşmanızı sağlıyor.

Sevgilimle Kaç Gün Oldu?

Yıl Dönümüne Kaç Gün Var?

Sevgilinizle geçirdiğiniz zaman kadar özel günlerinize kalan zaman da önemli. Yeni bir yıla beraber girmenize ne kadar kaldı? Hazırlıklar için yeterli zamana sahip olmak için erken davranmakta fayda var. Siz özel bir güne duyduğunuz heyecanla hesapları karıştırıyor musunuz? İyi ki sevgilimle tanışalı ne kadar oldu hesaplamanın en kolay yolunu gösteriyor ve sizin için kalan zamanı, geçen zamanı hesaplıyor. Son anda tarih dikkatinizi çektiyse bir de bu stresle yanlış zaman hesabına daldıysanız işler içinden çıkılmaz bir hale doğru gider. En iyisi otomatik bir hesap aracı kullanmak en azından net tarihlerle değerlendirme yapabilirsiniz.

Birbirimizi İlk Gördüğümüz Gün Dün Gibi;

Çok sevince zaman hızlı geçer ve biz aradan geçen zamanın genelde algısını karıştırırız. Yani en keyifli zamanlar dün gibi gelirken geçmek bilmeyen anlar yıl gibi gelir. İnsan olmak hislerle zamanı harmanlamaktan geçiyor. Uzmanlara göre hesaplanmaya değer süre genelde aradan fazla zaman geçince anlaşılıyor ve hesaplamak gün geçtikçe zorlaşıyor. Yıllar oldu demek bir ilişkiyi bazen demode göstere biliyor. Sanki gereksiz yere geçen zamanları anlatan bir cümle şeklini alıyor. Peki, yıllar yerine kaç gün olduğunu hesaplayabilsek ne kadar güzel olurdu değil mi? Uzmanlar bu konuda hem fikir günü gününe hesaplanmaya değer bir olgu o şekilde hesaplanmalı genellemek büyük bir yanlış. Her ilişki özeldir ve özel olanı yaşatmak küçük detaylarda gizlidir. Herkes yıl dönümünü kutlayabiliyor ancak siz ilişkinizin 1000 günü doldurmasını kutlamak istiyorsanız işte bu noktada program büyük bir kolaylık sağlıyor. İlişkiniz kaç günlük oldu ya da 1000 gün olmasına ne kadar kaldı bunları bilmek içinizi rahatlatacaktır.

Sevgilimle Kaç Gün Oldu?

Kaç Gün Ayrı Geçti?

Bazen ilişkiye başlayalı kaç gün olduğunu değil de bitireli kaç gün olduğunu hesaplamak isteriz. Ne kadar zamandır sevgilimden ayrıyım, çok uzun gibi gelir dakikalar ve bu aşamada günlerin önemi birden artar. Uzun zamandır diye düşünüyorsak zamanın geçişi yavaşsa her bir gün yıl gibi gelebilir bize. Bu zamanı hesaplamak ta da aynı programı kullanarak acımızı azaltabiliriz. Belki de gerçekten hızlı geçmiştir ve umduğunuzdan daha iyisinizdir zaman konusunda.

Her durum can sıkıcı değildir belki de sevgiliniz olmadan geçirdiğiniz 50 günü kutlamak istiyorsunuzdur, dayanıklılığınızı takdir edip güç toplamak için doğru bir tercih olabilir. Ayrılıklar da ilişkiler kadar değerli ve hesaplanması kaçınılmaz süreçlerdir. İnsan olmak ne kadar zaman geçti ya da kaldı konusunda fazla derinleşmeyi sağlıyor. Tüm süreçleri tek tek hesaplamak ve zamana sahip olmak istiyoruz. Aslında tek istediğimiz şey zamanın neresinde durduğumuzdan emin olmak. Zamana meydan okumaya yakın bir nokta da durup hesaplamak istiyoruz. Zaman ne kadar hızlı ya da yavaş geçiyor bilmiyoruz ancak hesaplamalar yaptığımızda hislerimizi değerlendirebiliyoruz. Algıladığımız şekilde olması tek amacımız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı