Tanıtımlar

Soğuk Lipoliz Nedir?

Eskiden her yaz yağ hücreleri yok etmek isteyen kadınlar oluyorken artık tüm mevsim güzelliklerine ve vücuduna bakan bayanlar olmaya başladı.

Her mevsim kendilerine bakınca bayanlar güzellik uzmanları araştırmalar içerisine girdiler. Güzellik uzmanların tecrübeleriyle birlikte eğitimlerine de önem veren bayanlar ayrıca hijyenik ortamlarla bu güzelliklerine devam ettirmek istiyorlar. Karbon peeling fiyatları da bu tecrübe ve uygulanak yöntemlere göre değişiklik olmaktadır.

Soğuk Lipoliz Nedir?

Herkesçe adının yağ dondurma işlemi olarak bilinmektedir. Vücudunuzun istediğiniz bölgelerde yağ birikintileri meydana gelir. Bu yağ birikintilerini ise soğuk ve sıcak cerrahi olmayan yöntemler ile azaltmaya çalışılmaktadır. Soğuk lipoliz fiyat son zamanlarda bakım yaptıran bayanların akıllarında soru işareti olarak kalmıştır.

Diyet yaptıktan sonra sonuç alamazsanız cerrahi işlem dahilinde olmayan yağ azaltmalar sayesinde yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Hem yağ birikintilerinizi azaltmak hemde yağdan oluşan şişkinlikleri azaltmak için kullanılır. Aşırı şişman gruba giren obezler için soğuk lipoliz kullanılmamaktadır.

Soğuk Lipoliz Nasıl yapılır?

Soğuk lipoliz doktorun bulunduğu yerlerde yapılması gerekir. Doktor yağ birikintisinin şekli ile alakalı görüş bildirmesi gerekir. Kalemi ile işaretlemeler yaparak nereye işlem yapılacaksa onu belirler. İşlem yapılırken ise hasta uyutulmaz. Deri altındaki yağ tabakasını dondurma işlemi uygulanır. Bunun için cihaz yardıma ihtiyaç duyulur. Kalem ile belirtilen bölgeye jel uygulanması yapılır. Cihaz ile bu yağlar vakumlanarak dondurulması sağlanır. Herhangi acı hissedilmez sadece yapılan işlemleri hissetdebilirsiniz.

İşlem yaklaşık 1 saat sürmektedir. Yağ dondurma işlemi bittikten sonra cihaz çıkartılır. Çıkartılan cihaz ile bölgeye 5 dakika masaj yapılarak rahatlanma sağlanır.

Soğuk Lipoliz Yöntemleri Nelerdir?

Soğuk lipoliz, yağ hücrelerinin dondurularak ve yok edilerek kontrollü şekilde yapılan işlemlerdir. Yağ hücrelerinin soğuğa maruz kaldığında “soğuk kaynaklı panikülit” olarak da adlandırılan programlı hücre ölümü girdiği bilinen bir gerçekler arasındadır.

Özellikle yoğun iş temposundan ve özel hayatından ödün vermek istemeyen kişilerin tercih ettiği, her yaştan kadın ve erkeğe uygulanabilen ağrısız, ağrısız, zahmetsiz ve tek seanslık bir işlemdir.

Uygulama bölgesindeki yağ hücreleri belli bir dereceye kadar soğuğa aynı tepkiyi vererek kristalleşir. Bu sayede vücudun belirli bölgeleri çökmez. Uygulama bölgesindeki yağ hücreleri belli bir dereceye kadar soğuğa aynı tepkiyi vererek kristalleşir. Soğuk lipoliz fiyat bu yöntemlerden sonra merak edilenler arasındadır.

Karbon Peeling Kimlere Uygulanır?

Cildimiz dış kabuğumuzdur. Görünüşünüz ve durumunuz, özellikle yüzünüz, sağlığımızı ve dolayısıyla karizmamızı etkiler. Karbon peeling, yüzümüzdeki gözenekleri temizlenmesine katkı sağlayan ve cildimizin daha bakımlı olması için üretilmiş peelingler arasındadır.

Genişlemiş gözenekleri küçültebilir ve temizleyebilir, ayrıca iltihaplanmayı ve hatta cilt rengini azaltabilir. İlk tedaviden hemen sonra cilt temiz ve taze görünür. Karbon peeling fiyatları yapılacak işlemlere göre değişim söz konusudur.

Meyve asidi vb. gibi yüzeysel kimyasal peelingler dermatolojide onlarca yıldır çeşitli cilt tipleri ve cilt problemleri için denenmiş ve test edilmiştir. Sözde karbon peeling, Nd-Yag lazer ve karbon maskesi ile lazer bazlı bir peelingdir. Bu lazer cilt pigmentasyonunu tedavi etmek için uygundur. Lazer peeling, ilgili tedavi alanına bir karbon maskesinin uygulanmasıyla başlar. Karbon cilt tarafından emilir. Lazer, pigmentli cilt tedavisini simüle etmek için kullanılır.

Bu tedavi ağrısız ve hasta için oldukça konforludur. Herhangi bir aksama süresi yoktur. Karbon peeling bir hafta sonra tekrar edilebilir. Sonuç, küçük gözenekli (gözeneksiz cilt) parlak, ışıltılı bir cilttir. Yüzün derisi yumuşak ve güzel hissettirir. Aktif akne birkaç gün içinde baskılanır.

Hiperpigmentasyon da bu yöntemle tedavi edilebilir. Koyu cilt tipleri bu lazer yöntemiyle tedavi edilemez. Bu yöntemi kullanmadan hemen önce ve sonra yoğun güneşlenmekten de kaçınılmalıdır.

Peki ya karbon peeling kimlere uygulanabilir?

Karbon peeling en çok kullanmak isteyen hasta modeli ise; Kusurları olan, siyah noktası çok olan kişiler, yağlı cilt tabakanı olan kişiler, gözle görülür büyük gözenekli olan kişiler, cilt renginde ve dokusunda farklılık olan kişilerde gözükmektedir. Karbon peeling fiyatları yaptıracak hasta için yöntemler farklılık oluşturur.

Karbon Peeling Fiyatları?

Karbon peeling fiyatları her doktorun kendine ait yöntemleri ve tecrübeleri olduğu için fiyat sınırlandırılması yapılmamaktadır. Gitmek istediğiniz güzellik uzmanları ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Altın İğne Nasıl Uygulanır?

Yalıtımlı iğneler, 60 dereceye kadar radyofrekans dalgaları ile cilt altına ısıyı iletir. Cilde verilen ısının herhangi bir zararı yoktur, direkt olarak kolajenin üretildiği bölgeye ulaşır. Ulaştığı bölgedeki dokuyu yok eder ve ardından doğal bir yara iyileşme sürecini başlatır. Cilt kendini yeniler. Sağlıklı, parlak ve gergin bir cilt elde edilir. Yöntem ameliyatsız yüz germe olarak bilinir. Altın iğne fiyatları her yöntemlere göre değişiklik arz eder.

Altın İğne Uygulaması Ne İşe Yarar?

Tıbbi iğneleme olarak da bilinen fraksiyonel mikro iğneleme olarak adlandırılan altın iğne, cilt silindiri ve DermaPen ile mikro iğnelemenin daha da geliştirilmiş halidir. Fraksiyone radyo frekansı ile birleştiğinde, nazikçe gözle görülür şekilde daha genç ve daha sıkı bir cilt sağlayan yenilikçi, ağrısız bir yaşlanma karşıtı tedavi yöntemidir. Çatlaklar ve sivilce izleri de başarıyla tedavi edilebilir.

– Akne izleri ve sivilce izleri
– Cilt dokusu ve gözenek düzeltme
– Dekolte tedavisi-
Çatlaklar, Çatlaklar- Kırışıklık
Tedavisi için en umut verici yöntem
fraksiyone mikro iğnelemenin radyo frekansı ile kombinasyonudur. Son derece ince iğneler, hasarlı cilt katmanlarına nüfuz eder.

Mikro iğneler daha sonra “soğuk”, yani enerji açığa çıkarmadan geri çekilir- bu cilt yüzeyinde naziktir. Aynı zamanda, radyo frekansının ısı darbeleri, vücudun rejeneratif güçlerini tam olarak cildin katmanlarında aktive eder. B. çatlaklar ortaya çıktı. Bu, kolajen dokusunu uyarmalı ve bağ dokusunun katılaşmış liflerini gevşetmelidir.

Altın İğne Hangi Mevsimde Yapılır?

Altın iğne uygulaması her mevsim yapılmaktadır. Altın iğne fiyatları bundan dolayı değişiklik gösterir. Sivilce tedavisi yaptırmak istiyorsanız 3-5 seans aralığında olmaktadır. Cilt çatlak tedavi istiyorsanız ise 5-6 seans aralığında işlemler yaptırmanız gerekir.

Altın İğne Fiyatları 2021

Altın İğne fiyatları uygulanacak bölgeye ve tedavi sürecine göre değişiklik göstermektedir. Bundan dolayı doktorunuz ile iletişim haline geçerek fiyatı öğrenebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı