TeraCopy İndir

  • Mesut YEŞİLYURT

Bilgisayarda bulunan veya bilgisayara kopyalanacak dosyaları taşırken işlemlerin uzun sürmesinde kullanılan en iyi programlardan biri TeraCopy programı ile bu işlemleri yapabilirsiniz. TeraCopy ile dosyalarınızı daha hızlı bir şekilde kopyalayabilir ve hızlı bir şekilde aktarım yapabilirsiniz.

Dosyaları daha hızlı kopyalayın. TeraCopy ile dinamik bir şekilde ayarlanmış tamponlar ile kullanarak araştırma zamanı düşüyor. Böylece iki fiziksel sabit disk arasında dosya transfer işlemi hızlanmış oluyor.

Dosya transferinde duraklama ve devam ettirme. Bu işlem her transfer işleminde durdurma ihtimali olmadığı için oldukça kolaylık sağlıyor. İstediğiniz zaman tek bir tuş ile durdurabilir veya sistem kaynaklarını boşaltabilir veya transfer işlemine durduğunuz yerden devam edebilirsiniz.

Hata geri dönüşümü. Herhangi bir kopyalama hatası ile karşılaştığımız zaman, hatalı dosyanın yüklenmesini erteler hatasız dosyaları yükler ve daha sonra işlem olarak hatayı belirtir.

Dosya Listeleme. Bu sayede başarısız dosyalar yüklenmeye çalışıldığı zaman problemi düzeltmeye olasılık sağlar. Ayrıca bozuk olan dosyaların tekrar kopyalanma olasılığı sağlamaktadır.

Entegrasyon ve Unicode desteği. Bu sayede Windows gezgini içerisinde kopyalama ve taşı fonksiyonları ile yer değiştirebilir ve normal işlemleri dahi bunun üzerinden yapmaya olasılık sağlar.

Bir önceki yazımız olan Cs Go-Counter Strike Global Offensive indir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
OKUYUCU YORUMLARI

  • Cwmil
    9 ay önce

    Oldukça güzel bir program tavsiye ederim

    4