Çocuk Odası

İstikbal Ranza Modelleri ve Fiyatları

Mobilya denince ilk akla gelen markalardan biri tabi ki İstikbal mobilya olduğunu söyleyebiliriz. Son yılların genç odası ve çocuk odası modellerinde büyük bir çıkış yaptığını da unutmamak gerekir. En önemli tasarımlarını sıraladığımız zaman 2 ve üç yaş üstü çocuklar için İstikbal ranza modelleri birbirinden farklı ve birçok çeşidi olduğunu söylemek gerekir.  Sizler için biz bu modelleri inceledik. En önemlisi de çocuk odasında oldukça az yeri bulunan aileler için oldukça kullanışlı ve güzel olduğunu söyleyebiliriz. İstikbal ranza modelleri satın almadan önce kaç kişilik ranza almanızı planlamalısınız. Ranzalar genellikle 2 kişilik oluyor. Fakat bazı modeller de 3 kişilik olarak alıcı karşısına çıkıyor. Gelin beraber İstikbal ranza modelleri ve fiyatlarını inceleyelim.

ahşap ranza istikbal

Mobilya firmaları yaptıkları ürünlerin nerede ise tamamında ahşap malzemeler kullanırlar. Bu ranza modeli de tamamen ahşaptan üretilmiştir. Doğal bir alan oluşturmak istiyorsanız çocuklarınıza bu model oldukça güzeldir. Ahşap ranza modelinin fiyatı ise 6500 liradır. Ranzaya ait çekmeye yok, fakat uygun bir dolap ile kombin yapabilir, tarzınızı oluşturabilirsiniz.

3 kişilik ahşap ranza

İstikbal genç odası arasında birbirinden farklı model ve tür bulunmaktadır. Sizin seçeceğiniz ranza modeli tabi ki değişiklik gösterecektir. 3 kişilik ranza oldukça kullanışlı ve çekmeceli olması sebebi ile merdiven alanını çekmece olarak kullanması sebebi ile çok da modern bir tasarım oluşturmuştur. Dekorasyon önerileri arayışında iseniz bu model bizce en güzelleri arasındadır. Bu modelin fiyatı ise şuanda 7.100 liradır.

alice ranza kitaplik

İstikbal genç odası fiyatlarını incelediğimizde hem kalite olarak güzel hemde fiyat olarak cazip bir çok modeli bulunmaktadır. Yukarı da yer alan alice ranza kitaplık çok kullanışlı ve şık bir yapıya sahiptir. Bu ranza fiyatı ise 1375 liradır.

istikbal gold ranza

İstikbal ranza modelleri arasından en çok tercih edilen modellerden biri de gold ranza modeli olduğunu söyleyebiliriz. Klasik ve özel tasarımlı bu yapısı kendisini çok gösteriyor. Modelin satış fiyatı ise 6450 liradır.

istikbal lena triple ranza

Çocuk odası İstikbal ranza modelleri arasından bir diğer seçenek ise lena triple ranza olarak söyleyebiliriz. Çift renkli tasarımı ve yerden yüksek bazası oldukça kullanışlı ve temizlik açısından da rahattır. Bu modelin fiyatı ise 7490 liradır.

istikbal cool ranza

Birbirinden farklı birçok ranza modeli bulunmaktadır. Yukarı da yer alan İstikbal Cool Ranza modeli ise modern ranza modelleri arayan aileler için oldukça güzel olduğunu söyleyebiliriz. Bu modelin fiyatı ise 8390 liradır.

Birbirinden güzel İstikbal ranza modelleri sizler için galeri şeklinde hazırladık. Galerimizi inceleyerek modellere bakabilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

reklam
Kapalı