Sorumluluk Reddi

Buyutec.Net sitemizde her konuda gerek tıp olsun gerek biyografi ve bir çok farklı kategorilerde makaleler içermektedir. Ancak bu makalelerin hatasız olduğunu hiçbir sebeple iddia etmiyoruz. Tıbbi konular içeren bilgilerin doğruluğu güvencesi vermiyoruz.

Sitemizde genel olarak profesyonel yazarlar tarafından araştırmaları sonucunda elde ettikleri bilgilen doğrultusunda yazılan bilgilerdir. Tıbbi yazılar altında Kaynak kısmında doktor ismi yazmadıkça doktor tarafından yazılmış olduğunu kabul etmiyor ve öneri olarak bildirmiyoruz. Sadece insanların kolay kolay erişebileceği tanımlar olarak belirtilmiştir.

Uyucuya hiçbir şekilde öneride sunulma gibi bir şey olmayıp, yaparsanız iyi olur vs gibi tavsiyeler bulunabilir. Fakat illa bunu yapın kesinlikle iyi gelecek diye bir kelam edilmemektedir.

Buna istinaden sitemizde yer alan tıbbi içerikli makaleler pratik olarak uygulanması halinde, tedaviye tanı ve tavsiye amacıyla kullanılmasından doğacak maddi/manevi zararlardan Buyutec.Net sitesi sorumlu tutulamaz ve herhangi bir yardımı taahhüt etmemektedir.

Yazıların tamamı bilgilendirme amaçlı olup, doğacak hiçbir iyi veya kötü sorumluluğu kabul etmemekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

reklam
Kapalı