BüyüteçNet

Yol ve Rampa Isıtma

Kış aylarında, yollarda buzlanma kazalara, yaralanmalara ve aksamalara neden olur. Bu nedenle, bu durumu önlemek için, belediyeler yolları tuzlayarak veya kimyasal işlemler uygulayarak zeminlerin deformasyonuna neden olurlar. Bu ucuz çözümlerin daha pahalı sorunları var. Bu yazıda, belirli bir alan zeminindeki deformeyi ortadan kaldırmak için yol ve elektrikli rampa ısıtma yüksek teknoloji ve uygun maliyetli çözümleri hakkında konuşacağız.

Yol ve rampa ısıtma ne yapar?

Soğuk havalarda yollar, kaldırımlar, rampalar, garajlar, otoparklar donuyor. Çok pratik ve teknolojik uygulamalar olan ısıtma ve yol uygulamaları, donma önlenir ve bu alanların kullanımı kar korkusu olmadan soğuk havalarda devam edilir. Bu sistemin uygulanmış olduğu zemindeki yerden ısıtma gereksinimi belirli zaman dilimlerinde devreye girer gerekli değilse, yol ve rampa ısıtma sistemi otomatik olarak kapanacak ve böylece enerji tasarrufu da yapılacaktır.

 Isıtmax hangi imkanları bize yol ve rampa ısıtma sağlıyor?

Kış aylarında yol buzunun işlerin bozulmasına neden olduğunu belirttik. İşletmeler buzlanma için geçici olarak üretimini durdurmak zorunda kalabilirler. Fabrikaların girişindeki rampalarda ağır tonaja sahip araçların aks mesafelerinde farklılıklar olması durumunda, geri dönüşü yapmak için gerekli olan güvenli alan işe yaramaz hale gelebilir. Yine, işletmelerin önünde buz bazı iş ulaşmasını insanların önlemek için. Otoparkların girişindeki buzlanma, otoparkı kullanılamaz hale getirir. Sektördeki önde gelen şirket olan Isıtmax tüm bunları yol ve rampa ısıtma sistemi ile çok ekonomik bir şekilde çözebilir. Her türlü uygulama profesyonel bir ekip tarafından sağlanır ve herhangi bir problem olmadan donmaları önleyen Isıtmax kullanıcısına büyük kolaylık sağlar.

Yol ve rampa ısıtma sistemi nasıl kurulur?

Kullanıcının tercih ettiği bölgeleri belirledikten sonra, yol ve rampa ısıtma, müşteri isteklerine göre seçilen bölgede gerektiği kadar kurulacaktır. Kablolar ve ısıtma mat kum veya taş zeminler altında serilir ve daha sonra bir dijital kontrol paneli ile kullanıcıya sunulmaktadır. Kolay ve basit uygulamaları ile Isıtmax pratik ürün kullanımına olanak sağlıyor. Rampa ısıtma uygulaması konusunda bilgi almak için linke tıklayabilirsiniz. Siz de kolay çözümler ile Isıtmax ürünlerini kullanmak ister misiniz?


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ